İletişim

Sektör Lideri » Yurtlar FİYATLAR!

Yurtlarfiyatlar.com; özel yurtlar ve yurt fiyatları konusunda hizmet veren sektör lideri sitedir.

Yurtlarfiyatlar.com, alanında uzmanlaşmış mühendis kadrosuyla, ileri yazılım teknikleri, en son yazılım mimarileri, yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile internet projeleri üretilmesi alanında faaliyet gösteren BTALAB firmasına ait bir projedir.

Kurumsal Yurtlar'ın İlk Tercihi » Yurtlar FİYATLAR!

Yurtlarfiyatlar.com; Öğrencilere sunduğu kolay arama alt yapısı ve akıllı harita çözümleri ile "öğrenciler" ve "kurumsal yurtlar" tarafından en fazla tercih edilen sitedir.

Yıllık ortalama 6.000.000'in üzerinde sayfa trafiğine sahiptir.

Şeffaf bir politika izleyen yurtlarfiyatlar.com; sponsor üye yurtları ile google analytics verilerini paylaşarak siteye gelen trafiği belgelemektedir.

"Özel yurtlar" ve "yurt fiyatları" gibi en fazla aratılan kelimelerde tarafından "Google'da 1. sırada" referans edilmektedir.

Sizce neden her geçen yıl daha fazla büyüdük?

Yurtlarfiyatlar.com'da yerinizi alın!

Her yıl yüzbinlerce öğrenciye ve yüzlerce özel yurda kaliteli hizmet veren bir firma ile çalışmak istemez misiniz?

Tanıtım Paketleri için Tıklayın!

Yurdunuzu *Ücretsiz Tanıtalım: 0850 302 35 55

destek@yurtlarfiyatlar.com

YurtlarFiyatlar varsa kolaylık var!

Standart Yurt Arama

Yurtlarfiyatlar.com; Öğrenci yurtlarının il, ilçe, semt, üniversite, "kampüs" bazında ayırarak; yurtların detay sayfalarını, fotoğraf, video, sanal tur ve özellikleri ile yayınlama imkanını sağlar; ancak sıradan rehber siteler gibi bunları sağlamakla yetinmez!

Öğrencilerin gelişmiş arama yapmasını sağlayarak: "İstanbul Fatih'te Lig TV olan Erkek Yurtları" ya da "YTÜ Davutpaşa Kampüsü için Akşam Yemeği olan Kız Yurtları" gibi yurt aramaları yapılabilirsiniz.

Detaylı Yurt Arama

Oda Tipine Göre: Tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik, ..., 10 kişilik arama imkanı sağlar.
Yurt Fiyatına Göre: Yurt Fiyatlarına göre istediğiniz fiyat aralığını belirleyebilirsiniz.
İndirim Oranına Göre: Öğrenci yurtları belirli tarihlerde yaptığı fiyat indirimlerine göre aratabilirsiniz.
Fırsat Tarihine Göre: İndirimli yurtlardaki, indirimin devam ettiği fırsat tarihlerine göre arama yapabilirsiniz.
Yurdun Üniversiteye Uzaklığına Göre: Yürüme Mesafesinde, Ulaşım Araçla 5 dk, Ulaşım Araçla 15 dk, Ulaşım Araçla 30 dk, Ulaşım Araçla 45+ dk şeklinde arama imkanı sağlar.
Çok Arananlar'a Göre: Lig Tv, Kuaför, Wi-Fi, Havuz, Fitness, Ücretsiz Kahvaltı, Ücretli Kahvaltı, Öğle/Akşam Yemeği, Kantin, Deprem Raporu, Jeneratör, TV Salonu, Kamera, Kartlı Giriş, Merkezi Konum

Harita Tabanlı Gelişmiş Arama

Konaklama yapmak isteğiniz yer: MEB'e bağlı Yurt mu? Öğrenci Apartı mı? Öğrenci Pansiyonu mu? Öğrenci Evi mi? Karar verip haritaya aktarın!
Harita'da fiyat, indirim oranı ve oda bilgilerini görün, üniversitenize uzaklığına bakıp, yurt tercihinizi yurtlarfiyatlar.com ile rahatça yapın!

Detaylı Oda Tanıtımları ve Rezervasyon İmkanı

Sevgili öğrenciler 1.000'den fazla özel yurt ile görüştük ve sizler için oda fiyatlarında indirim talep ettik! Yurtlarfiyatlar.com sitesi üzerinden sağlanan indirimlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bütçenize uyan ve kayıt yaptırmayı planladığınız özel yurt odasına ücretsiz ön kayıt yapmak.

* Ücretsiz üyeliklerimiz; yoğun olmayan dönemlerde belirli için süreler için sağlanır. Bilgi için lütfen arayın: 0850 302 3555

Detaylı bilgi almak için www.btalab.com linkini tıklayın.