İletişim

YurtlarFiyatlar.Com

BTALAB firmasına ait özel yurt arayan öğrencilere yönelik geliştiren internet projesidir.

Öğrenci yurtlarını il-ilçe bazlı ayırarak; yurtların detay sayfalarını, fotoğraf, video, sanal tur ve özelliklerini yayınlama imkanı tanıyan rehber sitelerinin bütün yaptıklarını ileri teknoloji ile sağlayan yurtlarfiyatlar.com  rehber sitelere ait olan sıradan özelliklerin dışında aşağıda sağladığı imkanlar ile sektörde "öncü ve tek" olma özelliği taşıyor.

Yurdunuzu *Ücretsiz Tanıtalım: 0212 552 16 03 - 0850 302 35 55

destek@yurtlarfiyatlar.com

Tanıtım Paketleri için Tıklayın!

YurtlarFiyatlar varsa kolaylık var!

Özelliklerine Göre Yurt Arama

Bölgeye Göre: Şehir, İlçe, Semt bazında özel yurt arama imkanı sağlar.
Üniversitesine Göre: 2016 yılındaki mevcut 193 adet Üniversite'ye göre ilgili yurtlara hemen ulaşmanızı sağlar.
Oda Tipine Göre: Tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik, ..., 10 kişilik arama imkanı sağlar.
Yurt Fiyatına Göre: Yurt Fiyatlarına göre istediğiniz fiyat aralığını belirleyebilirsiniz.
İndirim Oranına Göre: Öğrenci yurtları belirli tarihlerde yaptığı fiyat indirimlerine göre aratabilirsiniz.
Fırsat Tarihine Göre: İndirimli yurtlardaki, indirimin devam ettiği fırsat tarihlerine göre arama yapabilirsiniz.
Yurdun Üniversiteye Uzaklığına Göre: Yürüme Mesafesinde, Ulaşım Araçla 5 dk, Ulaşım Araçla 15 dk, Ulaşım Araçla 30 dk, Ulaşım Araçla 45+ dk şeklinde arama imkanı sağlar.
Çok Arananlar'a Göre: Lig Tv, Kuaför, Wi-Fi, Havuz, Fitness, Ücretsiz Kahvaltı, Ücretli Kahvaltı, Öğle/Akşam Yemeği, Kantin, Deprem Raporu, Jeneratör, TV Salonu, Kamera, Kartlı Giriş, Merkezi Konum

Harita tabanlı arama sistemi! "Akıl Dolu Harita"

Konaklama yapmak isteğiniz yer: MEB'e bağlı Yurt mu? Öğrenci Apartı mı? Öğrenci Pansiyonu mu? Öğrenci Evi mi? Karar verip haritaya aktarın!
Harita'da fiyat, indirim oranı ve oda bilgilerini görün, üniversitenize uzaklığına bakıp, yurt tercihinizi yurtlarfiyatlar.com ile rahatça yapın!

Oda Rezervasyonu İmkanı

Sevgili öğrenciler 1.000'den fazla özel yurt ile görüştük ve sizler için oda fiyatlarında indirim talep ettik! Yurtlarfiyatlar.com sitesi üzerinden sağlanan indirimlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bütçenize uyan ve kayıt yaptırmayı planladığınız özel yurt odasına ücretsiz ön kayıt yapmak.

BTALAB Hakkında

BTALAB, 2015 yılında kendi alanında uzmanlaşmış mühendis kadroyla kurulmuş, ileri yazılım teknikleri, en son yazılım mimarileri, yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile internet projeleri üretilmesi alanında faaliyet göstermektedir.

Detaylı bilgi almak için www.btalab.com linkini tıklayın.

* Ücretsiz üyeliklerimiz; yoğun olmayan dönemlerde belirli için süreler için sağlanır. Bilgi için lütfen arayın: 0212 552 1603