YF İLETİŞİM

Değerli Öğrencilerimiz

Yurtlarfiyatlar.com her yıl ortalama 6 milyonun üzerinde sayfa görüntülemesi ile 1.5 milyondan fazla öğrenciye
özel yurtlar ve yurt fiyatları konusunda hizmet veren sektör lideri firmadır.

Öğrencilerimiz tarafından Sıkça Sorulan Sorular

1-Çoğu özel yurdun fiyat bilgisi neden yayınlanmıyor?

Yurtlarfiyatlar.com üyesi özel yurtlar 2017 yılından bu yana sitemiz üzerinden istedikleri zaman oda fiyatlarını yayınlayabilmektedir ve istedikleri odaları için ücretsiz rezervasyon almaktadır ancak özel yurtların çoğu site üzerinden fiyat vermek yerine öğrenci ile birebir iletişim kurarak fiyat bilgisi vermeyi tercih etmektedir.

Bu sebeple yurtlarfiyatlar.com konuya öğrenci açısından bakarak öğrencilerin hızlı bir şekilde yurt fiyatlarını alabilmeleri için toplu sms sistemini geliştiren ilk firmadır.

Formu doldurarak güncel yurt fiyatlarını topluca öğrenmek için tıklayınız.

2-Yurt fiyatlarını öğrenmek ücretli mi, cevap hemen gelir mi, cevap her zaman gelir mi?

Yurt fiyatlarını öğrenmek ÜCRETSİZDİR ve ÜCRETSİZ kalacaktır.

Ortalama Cevap Süresi?

Cevap süresi yurt aradığınız bölgedeki yurtlarımızın yoğunluğuna göre değişmektedir. Bununla birlikte ilk cevap süreleri mesai saatleri içerisinde ortalama 5 dakika ile 4 saat gibi bir süre içerisinde üye yurtlarımız tarafından yapılmaktadır.

Her zaman cevap gelir mi?

Toplu sms sistemi çalışma modelimizde, öğrenci üniversite kampüsü seçerek başvuru yapar. Sistem öğrenci bilgisini toplu sms sistemini kullanan aktif özel yurtlara iletir ve öğrenci yurtları öğrenciye geri dönüş yaparlar.

İş modelimizde Yurtlarfiyatlar.com öğrenci bilgisini aktif yurtlara iletmekle yükümlüdür. Çoğu zaman öğrenciye geri dönüş sağlanır ancak Yurtlarfiyatlar.com her zaman geri dönüş olacağını garanti etmez/edemez çünkü geri dönüşler bölgedeki öğrenci yurtları tarafından yapılmaktadır.

3-Gece saat 2:30'da fiyat almak istersem ne olur?

Sistem talebinizi alır, sabah mesai saati başladığında talebinizi ilgili özel yurtlara iletir. Özel yurtlar size gün içerisinde oda ve fiyat bilgisi için dönüş yaparlar.

Whatsapp üzerinden yazılan mesajlar çevrimiçi olan yurt yetkililerine anlık olarak iletilmektedir.

4-Bilgilerim güvende mi?

Bilgileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) uygun olarak saklanmaktadır. İlgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme: yurtlarfiyatlar.com, sözleşmelerden kaynaklı verileri Kanunun ihtilaf çıkma süreleri, asgari ticaret ve vergi hukukunun gereklilikleri kadar bünyesinde muhafaza eder. Buna karşın bu amaçlar ortadan kalktığında veriyi siler ya da anonimleştirir. Bunları Kişisel Verileri Silme Yönergesi’ne göre siler veya yok eder. Yani içiniz rahat olsun.

5-Fiyat bilgisi formunu doldurdum ama iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Fiyat bilgisi başvurunuzdan sonra anlaşmalı aktif yurtlarımız size aynı gün ya da takip eden günlerde geri dönüş sağlar. Normal şartlarda iptal işlemine gerek yoktur. Eğer size çok yoğun bir dönüş yapıldıysa ve yeni bir dönüş yapılmasını istemiyorsanız, iptal isteğinizi destek@yurtlarfiyatlar.com email adresine formu doldururken giriş yapmış olduğunuz Ad-Soyad-Cep Telefonu bilginizi iletmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzundan sonra 1 iş günü içerisinde işleminiz tamamlanır.

destek@yurtlarfiyatlar.com

Sektör Lideri » Yurtlar FİYATLAR!

Değerli Yurtlarımız

Değerli yurtlarımız siz bizi zaten tanıyorsunuz ancak yeni açılan ya da henüz tanışmadığımız yurtlar varsa diye ufak bir özet geçelim...

* Yurtlarfiyatlar.com, alanında uzmanlaşmış mühendis kadrosuyla, ileri yazılım teknikleri, en son yazılım mimarileri, yüksek bilgi teknolojileri ve nesneye yönelik uygulama geliştirme yaklaşımları ile özel yurtlar ve yurt fiyatları konusunda hizmet veren sektör lideri firmadır.

* "Öğrenciler" ve "Kurumsal yurtlar" tarafından en fazla tercih edilen sitedir.

* Yıllık ortalama 6 milyon sayfa gösterimi trafiğine sahiptir ve 1.5 milyon tekil öğrenciye hizmet verir.

* Şeffaf bir politika izleyen yurtlarfiyatlar.com; sponsor üye yurtları ile kendi sağladığı verilerini değil otorite olan google analytics verilerini paylaşarak siteye gelen trafiği belgelemektedir.

* "Özel yurtlar" ve "yurt fiyatları" gibi en fazla aratılan kelimelerde tarafından "Google'da 1. sırada" referans edilmektedir.

Bütçenize uygun fiyatlarla, memnuniyet garantili hizmet veriyoruz!

Yurtlarfiyatlar.com'da yerinizi alın!

* Yurdunuzu öncelikle ücretsiz tanıyoruz, beğenirseniz üyelik paketlerimizden faydalanabilirsiniz!

* Her yıl yüzbinlerce öğrenciye ve yüzlerce özel yurda kaliteli hizmet veren bir firma ile çalışmak ister misiniz?

* Buraya kadar okuduysanız devamını telefonda konuşabiliriz.

YurtlarFiyatlar varsa kolaylık var!

0850 302 35 55

Değerli öğrencilerimiz telefon hattımızdan sadece özel yurtlara destek sağlanmaktadır.

Lütfen isteklerinizi destek@yurtlarfiyatlar.com adresimize iletiniz. Hızlıca geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

destek@yurtlarfiyatlar.com