Royal House Kız Öğrenci Rezidansı

Sokak Görüntüsü

Hakkımızda

Ürettiği tüm konutlarda insan olgusunu ön planda tutan SUAT ALTIN İNŞAAT, 1970’den bu yana toplam 5000 aileyi konut sahibi yapmış, birçok önemli projeyi teslim tarihinden önce başarıyla tamamlamıştır. İnşaat sektöründe göstermiş olduğu başarı ve tecrübesini hizmet sektörüne de taşıyarak 2016 yılı itibari ile ROYAL HOUSE REZİDANS‘ı faaliyete geçirmiştir.

Evinizde olması gereken tüm imkânlara sahip ROYAL HOUSE REZİDANS Kayseri’nin en dinamik bölgesi Talas ilçesinde olup, ulaşım sorunu olmayan bir mevkide konumlanmıştır. Residansımız yeni ve birinci kalite malzemeler kullanılarak dizayn edilmiştir.

ROYAL HOUSE REZİDANS 5 Yıldızlı butik otel konseptine uygun olarak tasarlanıp düzenlemiştir. Her türlü ihtiyacınıza cevap veren tecrübeli yönetim kadromuzun yanı sıra; en son teknoloji ile donatılmış kamera ve güvenlik sistemleri huzurunuz için 7/24 hizmetinizdedir.

Kalite, güven ve güler yüzden taviz vermeden sosyal sorumluluk bilinci içerisinde gençlerimizin geleceğe güvenle bakmasını sağlamak için elimizden geleni yapma gayreti ve hevesi içindeyiz.

Bu nedenle, öğrencilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri en ince detayına kadar titizlikle araştırılmakta ve yerine getirilmektedir. Öğrencilerimizin ve değerli velilerimizin binamızı ve konumumuzu görmeleri ve bizi yakından değerlendirmeleri için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Duyuru

Yurdunuzun Üniversitelere ulaşımı nasıldır?

Melihşah (Erciyes Üniversitesi)’ne yürüme mesafesindedir. Erciyes Üniversitesine merkez kampüse 25 dk yürüme mesafededir. Erciyes Üniversitesine merkez kampüs otobüsle 5 dk mesafededir.

 

Yurdunuzun herhangi bir cemaat, vakıf veya dernekle bağlantısı var mıdır?

Royalhouse Rezidans, hiçbir cemaat, vakıf veya dernekle bağlantısı olmayan Suat Altın İnşaat bünyesinde hizmet veren, her öğrenci ve veliye aynı mesafede olan Kayseri yurtları arasında sayılı bir yurttur.

Yurdunuz ne kadar güvenli?

Royalhouse Rezidans, Kayseri yurtları arasında en güvenli yurt olup, 24 saat güvenlik kameralarıyla kayıt altında ve güvenlik görevlilerimiz her dakika öğrencilerimizin güvenliğini sağlamaktadır.

 

Oda seçenekleriniz nelerdir?

Yurdumuzda Tek Kişilik, 2 Kişilik ve 6 Kişilik odalarımız mevcuttur. Tüm odalarımızda wc ve banyo bulunmaktadır. Odada 24 saat sıcak ve soğuk su vardır.Sağlıklı bir dinlenme ve uyku için antibakteriyel, ortopedik ve bazalı yatak ,uyku seti bulunmaktadır , Eşyalarınızın güvenliği için kilitli elbise dolabı bulunmaktadır. Rahat bir çalışma ortamı için aydınlatmalı çalışma masası, kitaplık odalarımızda mevcuttur aynı zamanda ders çalışma konsantrasyonunu maksimum seviyede tutmak için odalar arası ses yalıtım sistemi bulunmaktadır. Ayrıca oda içerisi de mini buzdolabı,dahili telefon( dahili telefon ile direkt olarak odalar arası görüşme resepsiyona ve güvenliğe ulaşma imkanı), sınırsız server Wİ-Fİ sistemi ile hızlı internet erişimi, dumana duyarlı yangın algılama ve söndürme sistemi bulunmaktadır.

 

Kayıt için gerekli belgeler nelerdir?

Kimlik Fotokopisi Öğrenci Belgesi İkamet belgesi Adli Sicil Kaydı 2 adet Fotoğraf

 

Oda arkadaşımı seçebilir miyim?

İstediğiniz arkadaşınızda gelerek dönem başında kayıt yaptırıp aynı odayı paylaşabilirsiniz. Bir tercihiniz yoksa Yurt yönetimi tarafından okuduğunuz okul, öğrenim şekli, aynı şehirden geliyor olmanız, aile yapısı benzerliği, karakter benzerliği gibi özellikleriniz düşünülerek oda arkadaşınızın seçimi yapılır.

 

Dönem içerisinde oda arkadaşım ile ilgili sorun yaşadığımda odamı değiştirebilir miyim?

Yurt Yönetimi tarafından değerlendirilip uygun oda incelemesi yapılarak oda arkadaşınızla herhangi bir gerginlik yaşamadan oda değişikliğiniz sağlanır.

Konaklama Türü
  • Kız Öğrenci Yurtları (Tümü)
  • Öğrenci Rezidansları
  • Kız Öğrenci Rezidansları
Hitap Ettiği Üniversiteler
  • Erciyes Üniversitesi
  • Abdullah Gül Üniversitesi
  • Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

Video

ADRES
Mevlana mah. Fildişi sok. No:30
Talas / Talas / Kayseri

Yetkili size yardımcı olmak için bekliyor...

Adınız Soyadınız
Bu işletme sorularınızı ücretsiz sms ile cevaplıyor. Sorunuzu hemen gönderin!
Cep Telefonunuz (Sms doğrulaması vardır.)
 

* YurtlarFiyatlar.com'da kısa mesaj göndermek ücretsizdir. Bizi sağ üstten paylaşın olur mu? :)
 Üye Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.

Talas'taki diğer öğrenci yurtları seçenekleri için buraya tıklayın » Talas'ta Öğrenci Yurtları