Atakum'daki En Uygun

19 Mayıs Kız Öğrenci Yurdu
(0546) 720 6333

19 Mayıs Kız Öğrenci Yurdu

19 Mayıs Özel Kız Öğrenci Yurdu olarak, anlayışlı yönetim kadromuz ve deneyimli personelimiz ile değerli öğrencilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Öğrencilerimizin başarısı için her türlü imkanı sunan 19 Mayıs Özel Kız Öğrenci Yurdu, en fazla tercih edilen yurt olarak varlığını devam ettirecektir.
Samsun Nazar Kız Öğrenci Yurdu
(0545) 845 1715

Samsun Nazar Kız Öğrenci Yurdu

M.E.B. bağlı Samsun Nazar Kız Öğrenci Yurdu olarak konforlu, huzurlu, güler yüzlü, güvenli bir yaşam kalitesi sunmaktayız. Profesyonel çalışma ekibi ile öğrencilerimizin hizmetindeyiz. Tecrübeli aşçımız ile yemekhanemiz öğrencilerimizin hizmetindedir.
İpek Kız Öğrenci Yurdu
(0532) 437 9718

İpek Kız Öğrenci Yurdu

İpek Kız Öğrenci Yurdu'nun öncelikli amacı öğrencilerine kendilerini evlerinde hissedebilecekleri bir ortam sunmaktır. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren yurdumuz Samsun Atakent'de güvenli, huzurlu ve konforlu yurt binamızda konaklama hizmeti vermektedir. Yurdumuz şehir merkezine yakın konumda bulunmakta olup toplu taşımaya yürüme mesafesindedir.
Atakum'daki 0-9 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Samsun Atakum'da En Uygun sayfamızda; ile ilgili 10 adet (En Uygun) kaydı popülerlik derecesi ya da yurt fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz.