Sıkça Sorulan Sorular

Değerli Öğrencilerimiz

Yurtlarfiyatlar.com her yıl ortalama 6 milyonun üzerinde sayfa görüntülemesi ile 1.5 milyondan fazla öğrenciye
özel yurtlar ve yurt fiyatları konusunda hizmet veren sektör lideri firmadır.

Öğrencilerimiz tarafından Sıkça Sorulan Sorular

1-Çoğu özel yurdun fiyat bilgisi neden yayınlanmıyor?

Yurtlarfiyatlar.com üyesi özel yurtların tamamı oda ücretlerini 2017 yılından bu yana sitemiz üzerinden yayınlayabilmektedir ve odalarına rezervasyon alabilmektedir ancak çoğu özel öğrenci yurdu öğrenciler ile birebir iletişim kurarak fiyat bilgisi vermeyi tercih etmektedir.

Yurtlarfiyatlar.com bu konuya öğrenci açısından bakarak öğrencilerin hızlı bir şekilde yurt fiyatlarını alabilmeleri için toplu sms sistemini geliştiren ilk firmadır.

Formu doldurarak güncel yurt fiyatlarını topluca öğrenmek için tıklayınız.

2-Yurt fiyatlarını öğrenmek ücretli mi, cevap hemen gelir mi, cevap her zaman gelir mi?

Yurt fiyatlarını öğrenmek ÜCRETSİZDİR ve ÜCRETSİZ kalacaktır.

Ortalama Cevap Süresi?

Cevap süresi yurt aradığınız bölgedeki yurtlarımızın yoğunluğuna göre değişmektedir. Bununla birlikte ilk cevap süreleri mesai saatleri içerisinde ortalama 5 dakika ile 4 saat gibi bir süre içerisinde üye yurtlarımız tarafından yapılmaktadır.

Her zaman cevap gelir mi?

Toplu sms sistemi çalışma modelimizde, öğrenci üniversite kampüsü seçerek başvuru yapar. Sistem öğrenci bilgisini toplu sms sistemini kullanan aktif özel yurtlara iletir ve öğrenci yurtları öğrenciye geri dönüş yaparlar.

İş modelimizde Yurtlarfiyatlar.com öğrenci bilgisini aktif yurtlara iletmekle yükümlüdür. Çoğu zaman öğrenciye geri dönüş sağlanır ancak Yurtlarfiyatlar.com her zaman geri dönüş olacağını garanti etmez/edemez çünkü geri dönüşler bölgedeki öğrenci yurtları tarafından yapılmaktadır.

3-Gece saat 2:30'da fiyat almak istersem ne olur?

Sistem talebinizi alır, sabah mesai saati başladığında talebinizi ilgili özel yurtlara iletir. Özel yurtlar size gün içerisinde oda ve fiyat bilgisi için dönüş yaparlar.

Whatsapp üzerinden yazılan mesajlar çevrimiçi olan yurt yetkililerine anlık olarak iletilmektedir.

4-Bilgilerim güvende mi?

Bilgileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) uygun olarak saklanmaktadır. İlgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme: yurtlarfiyatlar.com, sözleşmelerden kaynaklı verileri Kanunun ihtilaf çıkma süreleri, asgari ticaret ve vergi hukukunun gereklilikleri kadar bünyesinde muhafaza eder. Buna karşın bu amaçlar ortadan kalktığında veriyi siler ya da anonimleştirir. Bunları Kişisel Verileri Silme Yönergesi’ne göre siler veya yok eder. Yani içiniz rahat olsun.

5-Fiyat bilgisi formunu doldurdum ama iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Fiyat bilgisi başvurunuzdan sonra anlaşmalı aktif yurtlarımız size aynı gün ya da takip eden günlerde geri dönüş sağlar. Normal şartlarda iptal işlemine gerek yoktur. Eğer size çok yoğun bir dönüş yapıldıysa ve yeni bir dönüş yapılmasını istemiyorsanız, iptal isteğinizi destek@yurtlarfiyatlar.com email adresine formu doldururken giriş yapmış olduğunuz Ad-Soyad-Cep Telefonu bilginizi iletmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzundan sonra 1 iş günü içerisinde işleminiz tamamlanır.

destek@yurtlarfiyatlar.com

YurtlarFiyatlar varsa kolaylık var!

0850 302 35 55

Değerli öğrencilerimiz telefon hattımızdan sadece özel yurtlara destek sağlanmaktadır.

Lütfen isteklerinizi destek@yurtlarfiyatlar.com adresimize iletiniz. Hızlıca geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

destek@yurtlarfiyatlar.com