Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu

Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu
Neden Yamanlar? Çünkü Yamanlar, hayatın en güzel ve en önemli dönemlerinden biri olan üniversite yıllarında, kalacağınız yerin size evinizi aratmayacak konforda ve bir o kadar da güvenli olması gerektiğini biliyor.

Hakkımızda

Hakkımızda 
 Yamanlar Öğrenci Yurtları olarak kuruluş tarihimiz olan 2004 yılından bugüne dek sürekli yükselen bir başarı grafiği elde ettik. Sektörde edindiğimiz ticari deneyim ve başarılarımız ile kısa sürede Şarkikaraağaç’ın önde gelen firmaları arasına girdik. İnşaat alanındaki başarılarımızı ve güvenilirliğimizi hizmet sektörüne aktarmaya hızla devam ediyoruz.
 Kız ve erkek öğrenci yurdu projesi; aile meclisimizce tasarlanan ve üzerinde çok çalıştığımız, gönül verdiğimiz bir projeydi. Bizim için bu kadar değerli olan bir işi hayata geçirmek kolay olmadı. Detaylı analizler ve alan araştırmaları ile projemizi sağlıklı bir temel üzerine oturttuk. Şimdi ise, bu kadar emek ve özveri isteyen bu projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
 Çocuklarımızın, hayatında dönüm noktası olan bu özel yaşlarda en uygun ve sağlıklı konaklama ortamını sağlamayı kendimize amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda, hiçbir masraftan kaçınmadan ve kalite prensibimizden ödün vermeden yurtlarımızı eksiksiz bir şekilde sıfırdan düzenledik. Yüksek Okula yürüme mesafesinde yer alan 3  farklı noktada, aynı konfor ve güvenliği sağladığımız Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları açtık.
 Stüdyo daireler ile şirket port folyomuza yeni bir deneyim kazandırdık. Güvenli temiz ve yurtlarımızın bize getirdiği deneyimle profesyonel çalışma arkadaşlarımızda Şarkikaraağaç’a yeni bir apart daireler kazandırdık.
 Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük faktör olan; yurdumuza gelen her öğrenciyi ilk önce evladımız olarak gören vizyon ve anlayışımızla hizmet kalitemizden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz.

Marka ve Temel Değerler 
 Gelecek nesilleri aydınlatacak öğrencilere en uygun ev ortamını sağlamak Yamanlar Şirketler Grubunun öncelikli hedefidir. Yurt ve Stüdyo Dairelerimizin, sunduğu imkânlarla ve güler yüzlü personeliyle öğrencilere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
 Yamanlar Şirketler Grubu, evlerinden uzakta okuyan veya olası nedenlerle yurtta kalan öğrencilerin, evlerini aratmayacak kalitede ve güvenilirliktedir. Öğrencilerin rahatı ve huzuru için gereken her şey yurdumuzca en iyi şekilde düşünülmüştür.

Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu 1,2.3,4 ve 6 kişilik alternatif odalar olarak düzenlenmiştir. Tüm odalar ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle düzenlenmiştir. Öğrencilerimizi evlerinde hissettirmek için özenle hazırlanan odalarımızda yerler duvardan duvara halı kaplı, yataklar ise yaylı dijital silikon yorgan-yastık, komedin ve televizyon ile donatılmıştır. Tüm odalarımızda öğrenciye ait yatak, çalışma masası, dolap bulunmaktadır.
 Öğrencimiz dilediği zaman kendi odasında kendine ayrılmış çalışma masasında çalışabilme imkânına dilediği zamanda etüt salonunda da arkadaşları ile grup ortamında çalışabilme imkânına sahiptir.
 Yamanlar ailesi olarak zaman zaman yoğun ders programları ve aile özleminin stresini yaşayan öğrencilerimiz ile birlikte aynı heyecanları, coşkuları, sevinçleri ve üzüntüleri yaşamak, anıları ve hayatı bizler için görevden çok bir yaşam biçimidir.
 Güven ve huzurun hâkim olduğu bu ailede yaşam günün 24 saati devam etmektedir.
 Usta ve güler yüzlü aşçımız tarafından hazırlanan sabah kahvaltısı 07:00 – 10:00 arasındadır. Hafta içi okula gitmenin heyecanı içinde olan öğrencilerimiz hafta sonlarında daha geç uyanarak saat 11:00’ e kadar devam eden ve her hafta değişik sıcak ekstra yemeklerin sunulduğu kahvaltının tadını çıkarma şansına sahiptir.
 Öğrencilerimiz derslerine yetişmek üzere birer ikişer yurttan ayrılırken yönetim ve personel ekibimizde günlük çalışmalarına başlar. Bir taraftan akşam yemeği için mutfakta hazırlık yapılırken bir taraftan temizlik işleri yürütülür.
 Her gün saat 18:00’de başlayan ve 20:00’de sona eren akşam yemeğine kadar çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerinin bulunduğu ALA CARTE usulü kafemiz öğrencilerin hizmetindedir.
 Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu 20.09.2010 yılında kurulmuştur. 2005 yılında kız yurdumuzda sağladığımız başarımıza orantılı olarak Şarkikaraağaç MYO erkek öğrencilerimizin isteği üzerine erkek yurdumuzu faaliyete geçirdik. Yurdumuz 30 odalı ve 100 öğrenci kapasitelidir.
 ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARI’NDAN hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.
 Yamanlar erkek öğrenci yurdu anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir.
 Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkânlar sunan YAMANLAR, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç erkeklerimizin öğrenim hayatlarında YENİ EVLERİ olacaktır.
 Şarkikaraağaç’ta iklim nedeniyle 5 ay boyunca ağır kış şartları yaşanmaktadır. Öğrencilerimizin bu kış şartlarında sağlıklı bir şekilde öğrenimlerine devem etmeleri için yurdumuz her saatte bir olmak üzere günlük 20 gidiş 20 geliş 40 sefer okula servis imkânı sağlamaktadır. Ayrıca bizim en önemli gördüğümüz öğrencilerimizin güvenliğidir. Bu servis aracılığıyla öğrencilerimiz yaya yürümeyerek güvenli bir okul hayatı süreceklerdir.Ayrıca öğrencilerimizin memleket dönüşlerinde servisimiz saat kaç olursa olsun alo servis hattına bir telefonla öğrencilerimizi şehrin neresinde olursa olsun alıp yurda getirmenin garantisini vermektedir.
 Yurdumuz öğrencilerimizin içerde olduğu kadarıyla dışarıda olan sorunlarını çözme garantisi de vermektedir.

GÜVENLİK 
 Yamanlar erkek öğrenci yurdu ilk olarak güvenliğe önem göstermektedir. Güvenlik ekibiyle bütün önlemlerini alıp güvenliği üst düzeye çıkarmışdır.. Amacımız velilerden öğrencilerimizi nasıl teslim aldıysak öyle teslim etmektir. Öğrencilerimizin derslerine rahat çalışıp okula rahat gitmeleri için güvenli bir ortam sağlamaktayız.
 Öğrencilerimizin herhangi bir gecikme veya yurda uğramama gibi durumlarında her ne olursa olsun velilerimiz kısa mesaj servisimizle bilgilendirileceklerdir.
 Biz idare ve personelimizle her konuda garanti vermeye hazırız.

Duyuru

Hizmetler
 • Güvenlik HizmetiGüvenlik Hizmeti
 • İnternet (Sınırsız)İnternet (Sınırsız)
 • İnternet (Wi-Fi)İnternet (Wi-Fi)
 • Sıcak Su (24 Saat)Sıcak Su (24 Saat)
 • Temizlik HizmetiTemizlik Hizmeti
 • Okul Servisi Hizmeti (Ücretsiz)Okul Servisi Hizmeti (Ücretsiz)
Kahvaltı Hizmeti
 • Kahvaltı (Ücretsiz)Kahvaltı (Ücretsiz)
Akşam Yemeği Hizmeti
 • Akşam Yemeği (Ücretsiz)Akşam Yemeği (Ücretsiz)
Oda Tipleri
 • 1 Kişilik1 Kişilik
 • 2 Kişilik2 Kişilik
 • 3 Kişilik3 Kişilik
 • 4 Kişilik4 Kişilik
 • 6 Kişilik6 Kişilik
Oda Özellikleri
 • Çalışma MasasıÇalışma Masası
 • Kişisel DolapKişisel Dolap
 • Sınırsız İnternetSınırsız İnternet
 • TelefonTelefon
 • Odalarda TVOdalarda TV
 • Yatak Ranzalı Yatak Ranzalı
 • Yatak BazalıYatak Bazalı
Bina Özellikleri
 • Çamaşır OdasıÇamaşır Odası
 • Deprem RaporuDeprem Raporu
 • Dinlenme Ve Tv OdasıDinlenme Ve Tv Odası
 • Etüd OdasıEtüd Odası
 • FitnessFitness
 • Isıtma (Merkezi)Isıtma (Merkezi)
 • KantinKantin
 • Ütü OdasıÜtü Odası
 • Yangın MerdiveniYangın Merdiveni
 • Yangın Uyarı SistemiYangın Uyarı Sistemi
 • YemekhaneYemekhane
Konaklama Türü
 • Erkek Öğrenci Yurtlar (Tümü)Erkek Öğrenci Yurtlar (Tümü)
 • GSB Bağlı YurtlarGSB Bağlı Yurtlar
 • GSB Bağlı Özel Erkek Öğrenci YurtlarıGSB Bağlı Özel Erkek Öğrenci Yurtları
Hitap Ettiği Üniversiteler
 • Isparta Uygulamalı Bilimler ÜniversitesiIsparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Video

ADRES
Ulvikale Mahallesi Halk Eğitim Merkezi Karşısı No: 4
Şarkikaraağaç / Şarkikaraağaç / Isparta

Yetkili size yardımcı olmak için bekliyor...

Adınız Soyadınız
Bu işletme sorularınızı ücretsiz sms ile cevaplıyor. Sorunuzu hemen gönderin!
Cep Telefonunuz (Sms doğrulaması vardır.)

* YurtlarFiyatlar.com'da kısa mesaj göndermek her zaman ücretsizdir.

Şarkikaraağaç'taki diğer öğrenci yurtları seçenekleri için buraya tıklayın » Şarkikaraağaç'ta Öğrenci Yurtları