Kartal'daki Özel Yurtlar

Kartal Birgül Hanım Kız Öğrenci YurduKartal, İstanbul
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Wi-Fi Suit Odalar Merkezî Konum Yurtta Sosyal Yaşam Alanı

Birgül Hanım Kız Yurtları, kalitesinden ödün vermeyen yapısıyla üniversite öğrencilerinin ev konforunda ve huzurlu bir ortamda tüm temel ihtiyaçlarını karşılamasını amaçlamaktadır. Yurdumuz D-100 karayolunun hemen altında merkezi bir konumda olup metroya 5 dk yürüme mesafesindedir.

Özel Medeniyet Kız Yurdu
4 oda tipi
Özel Medeniyet Kız Yurdu
Cevizli Mahallesi Manidar Sokak No: 6

Yurdumuz yurt hizmetleri için özel tasarlanmış bir binadır. Konuklarımızın rahat, huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir biçimde ikamet etmeleri için bahçe içinde tam güvenlikli bir yapıda inşa edilmiştir. Geniş ve ferah odaları, geniş koridorları, yangın tertibatı ve bina içi yangın çıkışlarıyla tam güvenlikli bir yurt tesisidir.

İstanbul Kartal kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Kartal'daki 0-2 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Kartal Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Kartal doğal güzellikleriyle görece sakin ilçelerdendir. Kartal Sahili, Aydos Ormanı ve Gölü, Dragos Tepesi ile doğal bir ortama sahip olan Kartal ilçesi merkezdeki dükkânlar, alışveriş yerleri, kafe ve restoranlarla insanlara güzel bir yaşam alanı sunmaktadır. Marmara Üniversitesi Dragos Kampüsü, İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsü, Gedik Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Cevizli Yerleşkesi, Yeditepe Üniversitesi’nin bazı yerleşkelerine ev sahipliği yapan Kartal öğrencilerin tercih ettiği yerlerdendir.

Kartal’da bulunan yurtların fiyatları 2023 yılında ortalama olarak yıllık 80.000 TL ile 150.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kartal’da 2023 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 8.000 TL’dir.

Kartal’da tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.500 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında 2024 Bahar döneminde aylık kira ortalamaları;

  • Marmara Üniversitesi Dragos Kampüsü ve İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsü'nün bulunduğu Orhantepe semtinde 10.000 TL ile 30.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Gedik Üniversitesi Kartal Yerleşkesi'nin bulunduğu Cumhuriyet Mahallesi'nde 9.000 TL ile 28.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Medeniyet Üniversitesi Cevizli Yerleşkesi'nin bulunduğu Atalar semtinde 10.000 TL ile 60.000 TL arasındadır.