Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz 2015 yılında Ankara'nın en nezih semtlerinden Bahçelievler'de hizmet vermeye başlamıştır. Büyük bir aile olmayı hedefleyen kurumumuzda paylaşımcı, kaliteden ödün vermeyen, disiplinli bir anlayış hakimdir.

Sokak Görüntüsü

Ankara Bahçelievler 7. Cadde (yeni ismi Aşkabat Caddesi) 72. sokakta bulunan Özel Kız Öğrenci Yurdumuz; 

-        Bilkent Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi), Atılım Üniversitesi, TOBB Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi öğrenci servis duraklarına 5 dakika yürüme mesafesindedir.

-        SıhhiyeKızılayUlus, Etlik-Keçiören dolmuş hatlarına 100 metre uzaklıkta bir kız öğrenci yurdu olması nedeni ile kız öğrencilerimizin Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, TED Üniversitesi, Turgut Özal Üniversitesi, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi yerleşkeleri ve Ankara'nın bütün semtlerine kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşımına elverişlidir.

-        Milli Kütüphane ve Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesine 5 dakika, Gazi Üniversitesi Beşevler, Emek, Aşti yerleşkelerine 10 dakika, Ankara Üniversitesi Tandoğan (yeni ismi ile Anadolu) yerleşkelerine 15 dakika yürüme mesafesindedir.

-        Kızılay, Çayyolu, Sıhhiye, Ulus Metro İstasyonuna 5 dakika yürüme mesafesindedir ve hızlı olarak merkezi konumlara Metro ile erişim için uygun bir kız öğrenci yurdudur.

Konaklama Türü
  • Kız Öğrenci Yurtları (Tümü)
ADRES
Bahçelievler Aşkabat Caddesi (7.Cadde) 72.Sokak (eski 21.sokak) No:16 Çankaya, ANKARA
Çankaya / Ankara

Yetkili size yardımcı olmak için bekliyor...

Adınız Soyadınız
Bu işletme sorularınızı ücretsiz sms ile cevaplıyor. Sorunuzu hemen gönderin!
Cep Telefonunuz (Sms doğrulaması vardır.)

* YurtlarFiyatlar.com'da kısa mesaj göndermek ücretsizdir. Bizi sosyal sayfanızda paylaşabilir misiniz? :)

Çankaya'daki diğer öğrenci yurtları seçenekleri için buraya tıklayın » Çankaya'da Öğrenci Yurtları