Ankara Özel Yurtlar

Sırala:

Ankara'daki özel yurtlar ve Ankara öğrenci yurtları aramalarınız için; Ankara'daki 61 adet özel kız erkek öğrenci yurtları, yurt ücretlerine göre listelenmektedir.

Ankara Özel Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Özel Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Ankara’nın merkezinde huzurlu bir aile sıcaklığı yaşatan yurdumuz; Ankara Üniversite'sine çok yakın konumdadır. Hukuk Fakültesine 9 dakika, Cebeci Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 7 dakika, Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne 5 dakika uzaklıktadır.
6.ŞUBE - İdeal Kız Öğrenci Yurdu (Gölbaşı)

6.ŞUBE - İdeal Kız Öğrenci Yurdu (Gölbaşı)

T.C. M.E.B. Özel İdeal Yurtları 21 Yılı aşkın tecrübesiyle, Ankara’da 4, Konya’da 15 ve Aksaray’da 2 şubesiyle hizmet vermektedir. 10 şubede erkek, 11 şubede kız öğrencilerimiz konaklamakta olup, geleceğimizin emanetçisi gençlerimizin memnuniyeti, hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.
Muradiye - Sevgi Yükseköğretim Kız Yurdu

Muradiye - Sevgi Yükseköğretim Kız Yurdu

Muradiye - Sevgi Yükseköğretim Kız Yurdu olarak Ankara'nın en merkezi konumunda Çankaya, Necati Bey Caddesinde hizmet vermekteyiz. Güleryüzlü personelimizle kaliteli, huzurlu, güvenli bir çalışma ve konaklama ortamı sunmak en önemli görevimizdir.
Özel Nesil Kız Öğrenci Yurdu

Özel Nesil Kız Öğrenci Yurdu

Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ilkeleri ve çağdaş düşüncesi doğrultusunda; tecrübeli yönetim kadromuz ile değerli öğrenci ve velilerimizin hizmetindeyiz. Öğrencilerimize sıcak ev ortamlarını aratmayan, rahat, güvenli ve huzurlu bir ortam sunabilmek tüm personelimiz titizlilikle çalışmaktadır. 27 Yıllık tecrübeyle hizmet veren yurdumuzun hiçbir vakıf ve cemaatle ilgisi yoktur.
Dr. Necmiye Durlu Ankara Kız Yurdu

Dr. Necmiye Durlu Ankara Kız Yurdu

Kurucumuz Dr. Necmiye Durlu öncülüğünde kız öğrencilerimizin Atatürkçü, çağdaş ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirilebilmeleri amacıyla hizmet veren yurdumuz; öğrencilere ders çalışmanın yanında dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri ve spor yapabilecekleri güvenli ve konforlu bir ortam sağlamaktadır. Yurdumuz Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi'nin bir çok fakültesine 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
Ankara M.E.B Özel Karahan Kız Öğrenci Yurdu

Ankara M.E.B Özel Karahan Kız Öğrenci Yurdu

Özel Karahan Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Balgat'ta hizmet vermeye başlamıştır. 1, 2 ve 4 kişilik odalarımızla öğrencilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyatla sunmaktayız. Odalarımızda ihtiyaç duyulan herşey (çalışma masaları, gardroplar vs.) mevcuttur.
M.E.B. Özel Kelebek Kız Öğrenci Yurdu

M.E.B. Özel Kelebek Kız Öğrenci Yurdu

Öğrencilerimize, saygı ve sevgi içerisinde, aile sıcaklığı yaşatarak kendi yuvalarında ve güvende olduğunu hissettirerek, çağdaş bir anlayışla kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2012-2013 yılında hizmete başladık. Kelebek Kız Öğrenci yurdu Ankara, Bahçelievler semtinde 5 kattan oluşan binamızda hizmet vermektedir.
Ankara'daki 0-9 özel yurt listelendi. (0,12 saniye)