Beşikdüzü'deki En İyi Özel Yurtlar

Beşikdüzü Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Karadeniz'e kıyısı bulunan Beşikdüzü, Trabzon'un 45 km kadar batısında yer almaktadır. Beşikdüzü'ndeki gezilip görülebilecek başlıca yerler Beşikdüzü Çarşısı, Beşikdağ Kapılı Kaya Mağarası, Şahmelik Kalesi ve Doğu Gözaçan Kültür Parkı'dır. Denize girmek için en gözde yerlerden olan plajıyla da insanların tercih ettiği bir ilçedir. Ayrıca Beşikdüzü baharın bitip yazın başladığı, yaylara çıkma zamanının geldiğini bildiren 4000 yıllık bir geçmişi olan Mayıs Yedisi Şenlikleri'ne de ev sahipliği yapar. Küçük bir ilçe olmasına karşın yaşanılası bir yerdir. Beşikdüzü'nde üniversite okuyan öğrencilerin yaşamak için tercih ettikleri bir yerdir.

Beşikdüzü'nde Trabzon Üniversitesi Beşikdüzü Yerleşkesi bulunmaktadır. Ancak Vakfıkebir ve Şalpazarı'ndaki okullara da yakın konumdadır.

Selen Apart Beşikdüzü'ndeki en iyi yurtlardan biridir.

Beşikdüzü'nde bulunan yurtların fiyatları 2022 yılında ortalama olarak yıllık 18.000 TL ile 24.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beşikdüzü'nde en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 900 TL’dir.

Beşikdüzü'nde tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen yurtlarda 2022 yılı tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.000 TL'dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • Trabzon Üniversitesi Beşikdüzü Yerleşkesi'nin bulunduğu Beşikdüzü ilçesinde 500 TL ile 850 TL arasındadır.