Ataşehir'deki Özel Yurtlar

Mimoza Kız Öğrenci Yurdu
3 oda tipi
Mimoza Kız Öğrenci Yurdu
Küçükbakkalköy Mah. Kocaceviz Cad. No: 16-18

İstanbul'da öğrenim gören kız öğrenciler için kalacak yer derdini ortadan kaldırıyoruz! Yurdumuzun vizyonu, misyonu, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü kadrosu, hijyenik, ferah ve sessiz ortamı ile sizlere en mükemmel şekilde İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz imkanlar ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz...

İstanbul Ataşehir kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Ataman Erkek Öğrenci Yurdu
3 oda tipi
Ataman Erkek Öğrenci Yurdu
Küçükbakkalköy Yolu Cad. No: 78 B Blok Murat Plaza

Bir öğretmenler kuruluşu olan Ataman Erkek Öğrenci Yurdu, bina özellikleri, yönetim ve personelinin disiplinli ve güler yüzlü olması, İstanbul Anadolu Yakasındaki tüm üniversitelere yakınlığı ve toplu ulaşım noktalarına yakınlığıyla siz üniversiteliler için en doğru seçim olacaktır.

İstanbul Ataşehir kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Özel Armoni Kız Öğrenci Yurdu
4 oda tipi
Özel Armoni Kız Öğrenci Yurdu
Küçükbakkalköy Mah. Kocaceviz Cad. No: 46

Ataşehir kız öğrenci yurtları ve Ataşehir'deki apartlar içerisinde ilk sıraya yerleşmiş olan Armoni Kız Öğrenci Yurdu öğrencilere eğitim hayatları boyunca evlerindeki sıcaklığı, konforu ve güveni aratmayacak bir hizmet sunmaktadır.

İstanbul Ataşehir kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Ataşehir'deki 0-6 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Ataşehir Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Ataşehir son yıllarda hızlıca gelişmiş, sunduğu çağdaş yaşam alanları sayesinde yaşamaya en uygun yerlerden biri olmuştur. Düzenli mimarisi, yeşil alanları, alışveriş merkezleri, spor alanları, kafe ve restoranlarıyla güvenli yaşam alanlarından biridir. Yeditepe Üniversitesi, Fenerbahçe Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi gibi birçok üniversitenin yerleşkesi bu ilçede yer almaktadır. Sosyal ve kültürel olanaklarıyla Ataşehir, üniversite öğrencilerinin yaşamayı tercih ettiği ilçelerdendir.

Ataşehir’de bulunan yurtların fiyatları 2024 yılında ortalama olarak aylık 8.500 TL ile 17.000 TL arasında değişmektedir. 

En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ataşehir’de 2024 yılı için aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 8.500 TL’dir.

Ataşehir’de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 4.000 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında 2024 Bahar Döneminde aylık kira ortalamaları;

  • Yeditepe Üniversitesi'nin bulunduğu İnönü Mahallesi'nde 8.000 TL ile 32.000 TL arasındadır.
  • Fenerbahçe Üniversitesi'nin bulunduğu Atatürk Mahallesi'nde 16.000 TL ile 70.000 TL arasındadır.
  • Acıbadem Üniversitesi'nin bulunduğu İçerenköy Semti'nde 10.000 TL ile 25.000 TL arasındadır.

Ataşehir'de kız öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 15.000 TL ile en yüksek 40.000 TL arasında değişmektedir. Ataşehir'de en uygun kız yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ataşehir’de tek kişilik kız öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Ataşehir'de bulunan kız yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 4.000 TL’dir.

Ataşehir'de erkek öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 15.000 TL ile en yüksek 40.000 TL arasında değişmektedir. Ataşehir'de en uygun erkek öğrenci yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ataşehir’de tek kişilik erkek öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Ataşehir'de bulunan erkek yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 4.000 TL’dir.