Avcılar'daki Özel Yurtlar

Özel İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci YurduAvcılar, İstanbul
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler

Wi-FiBanyolu Odalar Ulaşıma yakın, MerkeziFitness & Hobi Mutfağı

Burası Senin Evin Olacak! Gel, Gör, Yaşa... İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yürüme mesafesinde, metrobüse çok yakın, merkezi konumda, beş yıldızlı otel konforunda ve en önemlisi aile sıcaklığında.

Özel Kul Erkek Öğrenci YurduAvcılar, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler

Wi-FiBanyolu Odalar Ulaşıma yakın, MerkeziFitness & Hobi Mutfağı

Üniversite öğrencilerine donanımlı, rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sunmayı hedef edinerek, standartların üstünde ve kaliteli bir alt yapı sağlamaktadır.

Arya Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci YurduAvcılar, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler

Lüks YapıÜniversitelere Yakın!Ücretsiz Açık Büfe KahvaltıAkşam Yemeği

Merkezi konumu, yeni mobilyaları, servis imkanı, açık büfe kahvaltı & akşam yemeği, sınırsız fiber hızlı internet, düzenli kat ve oda temizliği, hobi mutfağı, fitness, teras & cafe imkanı, etüd odaları ile hizmet vermektedir.

Özel Has Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci YurduAvcılar, İstanbul
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Hobi Mutfağı Fitness, Sauna Odalarda Tv

2017'den bu yana evinizdeki konforu aratmayacak düzeyde tasarlanan 1,2,3,4,5, ve 6 kişilik odaları, etkinlik alanları ve kaliteli hizmet anlayışına sahip kadrosu ile 7/24 hizmet sunmaktadır.

Hacıbey Kız Öğrenci ApartıAvcılar, İstanbul
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ferah Odalar Ulaşıma Yakın Üniversitelere Yakın! Her Dairede Mutfak

Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz! Ulaşımda Kolaylık! Metrobüse ve üniversite kampüslerine kısa sürede ulaşım imkanı! 7/24 Güvenlik! 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalarımızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz!

Avcılar'daki 0-12 özel yurt listelendi. (0,01 saniye)

Avcılar Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa Yakası'nın büyük ilçelerinden olan Avcılar son dönemde sanayinin gelişmesiyle büyümeye başlamış bir kıyı ilçesidir. Bölge, yeni açılan ticaret ve eğlence merkezleriyle insanların tercih ettiği bir yere dönüşmüştür. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Kampüsü, İstanbul Gelişim Üniversitesi gibi üniversitelerin Avcılar'da oluşu bölgenin üniversite öğrencileri tarafından gittikçe daha çok tercih edilmesini sağlamıştır. Avcılar, pek çok öğrenci yurduyla öğrencilere güvenli bir biçimde barınma olanağı sağlarken sahili, gezip görülecek yerleri, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, kafeleri ve restoranlarıyla da dikkat çekmektedir.

Avcılar’da bulunan yurtların fiyatları 2023 yılında ortalama olarak yıllık 55.000 TL ile 180.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar’da 2023 yılı en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları aylık yaklaşık 5.000 TL’dir.

Avcılar'da tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen yurtlarda tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.850 TL'dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında 2024 Bahar Döneminde aylık kira ortalamaları;

  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yerleşkesi ve İstanbul Gelişim Üniversitesi'nin yer aldığı Avcılar semtinde 7.000 TL ile 26.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Gelişim Üniversitesi'nin yer aldığı Cihangir Mahallesi'nde 7.000 TL ile 24.000 TL arasındadır.
  • Avcılar ilçesi genelindeyse aylık kiralar ortalama 6.000 TL ile 38.000 TL arasında değişmektedir.

Avcılar'da kız öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 10.000TL ile en yüksek 38.500TL arasında değişmektedir. Avcılar'da en uygun kız öğrenci yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar'da tek kişilik kız öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Avcılar'da bulunan kız yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.850 TL’dir.

Avcılar'da bulunan Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu ve Avcılar Oktan Erkek Yurdu en iyi erkek öğrenci yurtlarından bazıları. Avcılar'da bulunan erkek yurtlarını detaylı incelemek için tıklayınız.

Avcılar'da erkek öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 10.000TL ile en yüksek 38.500TL arasında değişmektedir. Avcılar'da en uygun erkek öğrenci yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar'da tek kişilik erkek öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Avcılar'da bulunan erkek yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.850 TL’dir.