Bahçelievler'deki Özel Yurtlar

Han Yaşam Merkezi - ErkekBahçelievler, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme ana sayfa slider kısmında yer alır ve öne çıkan yurtlar arasında gösterilir.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Spor Salonu Havalimanı yakın Ücretsiz Servis

İstanbul'daki öğrenciliğinizi lüks otel konforunda keyifli ve verimli geçirmeniz için her şey: Han Yaşam Merkezinde!

Bahçelievler'deki 0-5 özel yurt listelendi. (0,01 saniye)

Bahçelievler Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Bahçelievler yeni gelişmekte olan bir ilçedir. Tarihi yerleri ve alışveriş merkezleriyle dikkat çeken ilçede İstanbul Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, Kadir Has Üniversitesi Şirinevler Kampüsü, Okan Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü, İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi gibi üniversiteler yer almaktadır. Bu özellikleriyle Bahçelievler ilçesi ünversite öğrencilerince tercih edilmektedir.

Bahçelievler’de bulunan yurtların fiyatları 2023 yılında ortalama olarak yıllık 95.000 TL ile 140.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler’de 2023 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 9.500 TL’dir.

Bahçelievler'de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.000 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında 2024 Bahar döneminde aylık kira ortalamaları;

  • Kadir Has Üniversitesi Şirinevler Kampüsü ve Okan Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü'nün yer aldığı Şirinevler Mahallesi'nde 8.000 TL ile 30.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Aydın Üniversitesi'nin Bahçelievler'deki yerleşkelerinin yer aldığı Bahçelievler Mahallesi'nde 10.000 TL ile 40.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin yer aldığı Yenibosna Mahallesi'nde 8.000 TL ile 38.000 TL arasındadır.

İstanbul Bahçelievler'de erkek öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 24.000TL ile en yüksek 65.000TL arasında değişmektedir. Bahçelievler'de en uygun erkek yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler'de kız öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 12.000TL ile en yüksek 30.000TL arasında değişmektedir. Bahçelievler'de en uygun kız yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler’de tek kişilik kız öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Bahçelievler’de bulunan kız yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 6.500 TL’dir.

Bahçelievler’de tek kişilik erkek öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Bahçelievler’de bulunan erkek yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 6.500 TL’dir.