Bahçelievler'deki Özel Yurtlar

Han Yaşam Merkezi - ErkekBahçelievler, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme ana sayfa slider kısmında yer alır ve öne çıkan yurtlar arasında gösterilir.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Spor Salonu Havalimanı yakın Ücretsiz Servis

İstanbul'daki öğrenciliğinizi lüks otel konforunda keyifli ve verimli geçirmeniz için her şey: Han Yaşam Merkezinde!

İstanbul Maç Erkek Öğrenci Evleri
İstanbul Maç Erkek Öğrenci Evleri
Yıldırım Beyazıt Cad. Osmancık Sok. No 6 Yenibosna -İstanbul

Dilerseniz, 40 m2 bir salon bir yatak odasından oluşan banyo Tuvaleti içinde olan açık mutfağı bulunan bu dairenizi bir arkadaşınızla da paylaşarak kalabilirsiniz. Bu durumda ödediğiniz ücretin yarsını arkadaşınızdan alarak masrafınızı yarıya düşürmüş olursunuz.

İstanbul Bahçelievler kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Bahçelievler'deki 0-8 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Bahçelievler Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Bahçelievler yeni gelişmekte olan bir ilçedir. Tarihi yerleri ve alışveriş merkezleriyle dikkat çeken ilçede İstanbul Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, Kadir Has Üniversitesi Şirinevler Kampüsü, Okan Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü, İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi gibi üniversiteler yer almaktadır. Bu özellikleriyle Bahçelievler ilçesi ünversite öğrencilerince tercih edilmektedir.

Bahçelievler’de bulunan yurtların fiyatları 2021 yılında ortalama olarak yıllık 12.000 TL ile 30.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler’de en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 1.200 TL’dir.

Bahçelievler'de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.000 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • Kadir Has Üniversitesi Şirinevler Kampüsü ve Okan Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü'nün yer aldığı Şirinevler Mahallesi'nde 650 TL ile 3.250 TL arasındadır.
  • İstanbul Aydın Üniversitesi'nin Bahçelievler'deki yerleşkelerinin yer aldığı Bahçelievler Mahallesi'nde 1.000 TL ile 6.500 TL arasındadır.
  • İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin yer aldığı Yenibosna Mahallesi'nde 1.100 TL ile 4.250 TL arasındadır.

İstanbul Bahçelievler'de erkek öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 12.000TL ile en yüksek 30.000TL arasında değişmektedir. Bahçelievler'de en uygun erkek yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler'de kız öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 12.000TL ile en yüksek 30.000TL arasında değişmektedir. Bahçelievler'de en uygun kız yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler’de tek kişilik kız öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Bahçelievler’de bulunan kız yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.000 TL’dir.

Bahçelievler’de tek kişilik erkek öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Bahçelievler’de bulunan erkek yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.000 TL’dir.