Beşiktaş'taki Özel Yurtlar

Beşiktaş Academic House Kız Öğrenci YurduBeşiktaş, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme öne çıkan yurtlar arasında gösterilir.
Çok popüler
Balkonlu Ferah OdalarÜniversitelere Yakın ! Ücretsiz Kahvaltı Öne Çıkan!

Seçkin ve güler yüzlü personelleri ile her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet veren Academic House Kız Yurtları; Öğrencilerine evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı hazırlamaktadır.

Konak Çırağan Residence
4 oda tipi
Konak Çırağan Residence
Yıldız Mah. Asariye Camii Çıkmazı Sok. No:4 34349

Kaliteli, güvenilir hizmet hedefi ve felsefesiyle yola çıkan Konak Çırağan Residence, 45 yatak kapasitesiyle öğrencilere butik ve konforlu bir hizmet sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını öğrencilerine hissettirmeyi kendine en büyük hedef olarak belirlemiştir.

İstanbul Beşiktaş kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Beşiktaş'taki 0-4 özel yurt listelendi. (0,01 saniye)

Beşiktaş Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'un en eski kültür, sanat ve eğitim merkezlerinden olan Beşiktaş, Avrupa Yakası'nda yer almaktadır. Boğaziçi manzarası, tarihi dokusu, gezilecek yerleri, sahili, çarşısı ve diğer yaşam alanlarıyla Beşiktaş İstanbul'un en gözde ve yaşanılası ilçelerindendir. Bu ilçe Beşiktaş Çarşısı, Beşiktaş Meydanı, yeme içme yerleri, dükkânları ve gece hayatıyla her an hareketli bir yerleşim yeridir. Ayrıca Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı, Çırağan Sarayı, Ihlamur Kasrı ve müzeleriyle tarihi bir yer olmasının yanı sıra Yıldız Parkı Korusu gibi yeşil alanlarıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi'nin Beşiktaş'ta yer alması öğrencilerin burada yaşamayı daha çok tercih etmesini sağlamıştır.

Beşiktaş’ta bulunan yurtların fiyatları 2021 yılında ortalama olarak yıllık 13.500 TL ile 68.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beşiktaş’ta en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 1.350 TL’dir.

Beşiktaş’ta tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 6.800 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • İstanbul Teknik Üniversitesi'nin yer aldığı Maçka semtinde 1.190 TL ile 7.200 TL arasındadır.
  • Galatasaray Üniversitesi'nin bulunduğu Ortaköy semtinde 1.300 TL ile 7.500 TL arasındadır.
  • Beşiktaş ilçesi genelindeyse aylık kiralar ortalama 1.050 TL ile 13.000 TL arasında değişmektedir.

Beşiktaş'ta kız öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 13.500 TL ile en yüksek 68.000 TL arasında değişmektedir. Beşiktaş'ta en uygun kız yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beşiktaş'ta tek kişilik kız öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişmektedir. Beşiktaş'ta bulunan kız yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 6.800 TL’dir.

Beşiktaş'ta erkek öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 19.000TL ile en yüksek 68.000TL arasında değişmektedir. Beşiktaş'ta en uygun erkek yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beşiktaş'ta tek kişilik erkek öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişmektedir. Beşiktaş'ta bulunan erkek yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 6.800 TL’dir.