Beyoğlu'daki Özel Yurtlar

Beyoğlu'daki 0-3 özel yurt listelendi. (0,04 saniye)

Beyoğlu Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Pera diye de bilinen Beyoğlu, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan bir ilçedir. Tarih boyunca İstanbul'dan ayrı bir yerleşim yeriymiş gibi görülen Beyoğlu'nun her sokağında bu ayrım belirgindir. Eğlence merkezleriyle gece gündüz canlı bir yer olan Beyoğlu Galata Kulesi, Tünel, Çiçek Pasajı, Aynalıkavak Kasrı, Galata Mevlevihanesi, St. Antuan Kilisesi gibi gezilecek yerlerin yanı sıra tarihi yerleri, kültürel etkinlikleri, yeme içme yerleri, müzeleri, fuar alanlarıyla çok canlı bir yerdir. Pek çok sanatsal ve kültürel etkinliğin yapıldığı Beyoğlu'nda İstanbul Kent Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği, Okan Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi'nin bazı fakültelerinin yerleşkeleri de bulunduğundan üniversite gençliğinin çokça tercih ettiği bir ilçedir.

Beyoğlu’nda bulunan yurtların fiyatları 2021 yılında ortalama olarak yıllık 14.000 TL ile 45.500 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beyoğlu’nda en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 1.400 TL’dir.

Beyoğlu’nda tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 4.550 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • İstanbul Teknik Üniversitesi Gümüşsuyu Yerleşkesi'nin yer aldığı Gümüşsuyu Mahallesi'nde 1.750 TL ile 12.000 TL arasındadır.
  • Mimar Sinan Üniversitesi'nin yer aldığı Pürtelaş semtinde 1.900 TL ile 13.500 TL arasındadır.
  • İstanbul Kent Üniversitesi'nin yer aldığı Cihangir semtinde 1.650 TL ile 12.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin yer aldığı Sütlüce Mahallesi'nde 1.600 TL ile 2.750 TL arasındadır.
  • İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Yerleşkesi'nin yer aldığı Hacıahmet Mahallesi'nde 1.250 TL ile 3.750 TL arasındadır.
  • Okan Üniversitesi Beyoğlu Yerleşkesi'nin yer aldığı Şehit Muhtar Mahallesi'nde 1.400 TL ile 6.300 TL arasındadır.