Küçükçekmece'deki Özel Yurtlar

Eduka Florya Erkek Öğrenci YurtlarıKüçükçekmece, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Ücretsiz KahvaltıÜniversitelere Yakın! Fitness Salonu KütüphaneMutfak

2009 yılından bu yana öğrenci odaklı işletme anlayışıyla çalışmaktadır. Yüksek yaşam standardı ve konforuyla toplam 36 oda ve 65 kişilik konaklama kapasitesiyle hizmet sunuyor.

Küçükçekmece'deki 0-4 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Küçükçekmece Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Yakası'ndaki Küçükçekmece ilçesi İstanbul'un en eski ilçelerindendir. Gelişmekte olan bir sanayi bölgesi niteliğindeki Küçükçekmece'de ulaşım kolaydır. Atatürk Evi, Atatürk Deniz Köşkü, otomobil müzesi gibi tarihi yerler, Yarımburgaz Mağaraları, Küçükçekmece Gölü, Halkalı Çamlık Piknik Alanı gibi doğal alanlar ile sahil, alışveriş merkezleri, semt pazarları gibi pek çok yer bulunmaktadır. İstanbul Arel Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi gibi üniversitelerin burada oluşu ilçenin öğrencilerce tercih edilmesini sağlamıştır.

Küçükçekmece’de bulunan yurtların fiyatları 2023 yılında ortalama olarak yıllık 85.000 TL ile 190.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Küçükçekmece’de 2023 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 8.500 TL’dir.

Küçükçekmece’de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.850 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında 2024 Bahar döneminde aylık kira ortalamaları;

  • İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Yerleşkesi'nin bulunduğu Kemalpaşa Mahallesi'nde 6.500 TL ile 19.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Aydın Üniversitesi'nin bulunduğu Beşyol Mahallesi'nde 7.500 TL ile 25.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nin bulunduğu Halkalı semtinde 6.500 TL ile 60.000 TL arasındadır.