Maltepe'deki Özel Yurtlar

Sabiha Hanım Maltepe Kız Öğrenci YurduMaltepe, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Öne Çıkan Yurtlar Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Ücretsiz Kahvaltı

Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları'nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Turkuaz Maltepe Erkek YurduMaltepe, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler

Lüks YapıSuit OdalarÜniversitelere Yakın ! Ücretsiz KahvaltıÖne Çıkan!

Yeni lüks binasında güvenilir, konforlu ve aile sıcaklığı yaşatan tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Merkezi konumda olan yurtta açık büfe kahvaltı dahil, akşam yemeği (ücretli) olarak sunulmaktadır.

Maltepe'deki 0-7 özel yurt listelendi. (0,01 saniye)

Maltepe Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Maltepe, Adalar manzarasıyla dikkat çeken bir ilçedir. Ulaşımın kolay olduğu Maltepe camiler, tekkeler, anıtlar, tarihi evler gibi yerleri ile sahil yolu, piknik alanları gibi dinlenme yerleri, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlarıyla oldukça hareketli bir ilçedir. Maltepe Üniversitesi, İstanbul Okan Üniversitesi Maltepe Kampüsü ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampüsü bu ilçede yer almaktadır. Bu yüzden öğrencilerin yaşamak için tercih ettikleri bir yerdir.

Maltepe’de bulunan yurtların fiyatları 2023 yılında ortalama olarak yıllık 75.000 TL ile 200.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe’de 2023 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 7.500 TL’dir.

Maltepe’de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.200 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında 2024 Bahar döneminde aylık kira ortalamaları;

  • Maltepe Üniversitesi'nin yer aldığı Büyükbakkalköy Mahallesi'nde 12.000 TL ile 18.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Okan Üniversitesi Maltepe Kampüsü'nün yer aldığı Feyzullah Mahallesi'nde 12.500 TL ile 48.000 TL arasındadır.
  • İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampüsü'nün yer aldığı Küçükyalı Mahallesi'nde 11.500 TL ile 62.000 TL arasındadır.

Maltepe ve civarında vakıf erkek öğrenci yurt fiyatları dahil yıllık en düşük 7.500 TL ile en yüksek 32.000 TL arasında değişmektedir. Maltepe'de en uygun erkek öğrenci yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe’de tek kişilik erkek öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Maltepe'de bulunan erkek yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.200 TL’dir.

Maltepe'de kız öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 10.500TL ile en yüksek 32.000TL arasında değişmektedir. Maltepe'de en uygun kız yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe’de tek kişilik kız öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Maltepe'de bulunan kız yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.200 TL’dir.