Maltepe'deki Özel Yurtlar

Turkuaz Maltepe Erkek Yurdu
6 oda tipi
Turkuaz Maltepe Erkek Yurdu
Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:504

Turkuaz Öğrenci Yurtları olarak aile sıcaklığında, güvenilir ve konforlu yurtlarımızda geleceğimizin teminatı öğrencilerimize ev sahipliği yapıyoruz. Açık büfe kahvaltı (ücretsiz), akşam yemeği (ücretli) olarak sunulmaktadır.

İstanbul Maltepe kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Maltepe'deki 0-4 özel yurt listelendi. (0,01 saniye)

Maltepe Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Maltepe, Adalar manzarasıyla dikkat çeken bir ilçedir. Ulaşımın kolay olduğu Maltepe camiler, tekkeler, anıtlar, tarihi evler gibi yerleri ile sahil yolu, piknik alanları gibi dinlenme yerleri, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlarıyla oldukça hareketli bir ilçedir. Maltepe Üniversitesi, İstanbul Okan Üniversitesi Maltepe Kampüsü ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampüsü bu ilçede yer almaktadır. Bu yüzden öğrencilerin yaşamak için tercih ettikleri bir yerdir.

Maltepe’de bulunan yurtların fiyatları 2021 yılında ortalama olarak yıllık 10.500 TL ile 32.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe’de en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 1.050 TL’dir.

Maltepe’de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.200 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • Maltepe Üniversitesi'nin yer aldığı Büyükbakkalköy Mahallesi'nde 800 TL ile 1.300 TL arasındadır.
  • İstanbul Okan Üniversitesi Maltepe Kampüsü'nün yer aldığı Feyzullah Mahallesi'nde 1.350 TL ile 2.750 TL arasındadır.
  • İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampüsü'nün yer aldığı Küçükyalı Mahallesi'nde 1.250 TL ile 6.380 TL arasındadır.

Maltepe ve civarında vakıf erkek öğrenci yurt fiyatları dahil yıllık en düşük 7.500 TL ile en yüksek 32.000 TL arasında değişmektedir. Maltepe'de en uygun erkek öğrenci yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe’de tek kişilik erkek öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Maltepe'de bulunan erkek yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.200 TL’dir.

Maltepe'de kız öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 10.500TL ile en yüksek 32.000TL arasında değişmektedir. Maltepe'de en uygun kız yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe’de tek kişilik kız öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Maltepe'de bulunan kız yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.200 TL’dir.