Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
İstanbul Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Şenyuva özel erkek öğrenci yurdu, İstanbul gibi zor bir şehirde konaklama gibi çok ciddi bir ihtiyacı karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Hakkımızda

Kurucumuz. Subay bir baba ile öğretmen bir annenin çocuğu olan 1978 Bandırma doğumlu Serhat ÇAKIR dır. Üniversite olarak İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü mezunudur. 2002 Eylül ayından bugüne İstanbul Avrupa Yakası Şişlide hizmete açılan Şenyuva Özel Erkek Öğrenci Yurdunda Kurucu Müdür olarak görev almaktadır.

Arkadaşlarımıza yeme-içme, temizlik, güvenlik, internet, etüt gibi ihtiyaç duyabileceği ana hizmetlerden en verimli şekilde faydalanma olanağı sağlanır. Tüm bu hizmet ve faaliyetler yürütülürken hiçbir kurum, kuruluş, dernek, vakıf vb. oluşumlardan destek alınmamaktadır. Amacımız konaklamasının ciddi bir iş olduğunu ve destek alınmadan da yapılabileceğini göstermektir. Bu doğrultuda uygun koşullarda kaliteli hizmet vermek ana düşüncemiz olmuştur. Yurt çalışanları; Çalışanlarımız öğrencilerimizi yurtta bir yıl boyunca rahat ettirmek ve öğrencilerimizin bize danışmayı ihtiyaç duyacağı konularda onlara yardımcı olmak üzere yurtta görev almaktadır.

Ayrıca yurt yönetimi olarak öğrencilerimizi de yönetimin bir parçası yapmak üzere her yıl öğrencilerimizin aday gösterdiği kişiler arasından, yine öğrencilerin verdiği oylarla öğrenci temsilcisi seçimi yapılmaktadır.Seçilen temsilci öğrencilerimizin genel şikayet ve isteklerini yönetime bildirilmesinde, sonuçlandırılmasında köprü vazifesi görmektedir.

Tüm bu hizmet ve faaliyeletler yürütülürken İstanbul’da erkek öğrenci yurdu işletmeciliği yapabilmek için hiçbir kurum, kuruluş, dernek, vakıf v.b. oluşumdan destek alınmasına ihtiyaç olmadığı ispatlanmaktadır. Amacımız Özek Erkek öğrenci yurdu işletmeciliğinin ciddi bir iş olduğunu ve destek alınmadan da yapılabileceğini göstermektedir. Bu doğrultuda mümkün olan en uygun koşullarda kaliteli hizmet vermek ana düşüncemiz olmuştur.

Yurt çalışanları: Çalışanlarımız öğrencilerimizin erkek öğrenci yurdumuzda bir yıl boyunca rahat etmesini sağlamak amacı ile vazifelerini yerine getirmektedir. Yurdumuzda öğrencilerimize 1 adet Müdür, 2 adet Temizlik Görevlisi, 2 adet Yemekhane GÖrevlisi, 1 ad Gece Görevlisi hizmet etmektedir. Tüm personel neredeyse yurdumuz kurulduğu günden beri görevlerinin başındadır. Uzun yıllardır aynı görevde bulunmaları onları, öğrencilerin ihtiyaçları ve bu ihtiyaçların giderilmesinde uzman kılmaktadır. Ayrıca yurt yönetimi olarak öğrencilerimizde yönetimin bir parçası yapmak üzere her yıl öğrencilerimizin aday gösterdiği kişiler arasından, yine öğrencilerin verdiği oylarla öğrenci temsilcisi seçimi yapılmaktadır. Seçilen temsilci yurdumuzda kalan erkek öğrencilerimizin genel şikayet ve isteklerini yönetime bildirmesinde, sonuçlandırmasında köprü vazifesi görmektedir. Bu uygulama Üniversite çağına gelmiş ancak müdüriyet ile rahat bağlantı kuramayan öğrencilerimize kolaylık sağlamaktadır. Öğrenci temsilcisi sonrası 
yurdumuzda bir adette bilgisayar ve teknolojiden sorumlu öğrenci seçimi yapılmaktadır.Bu öğrencimizde yurttaki tüm internet ağının kullanımından, yenilenmesinden ve öğrencilerin yurtta bulunmasını istedikleri teknolojik cihazların bütçelendirilip yurda satın alınmasından sorumludur.

Neden Şenyuva Özel Erkek Öğrenci Yurdu?

-Merkezi Konum; İstanbul Özel Şenyuva Y.Ö Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul’un ulaşım açısından en merkezi noktadadır.

-İnternet Hizmeti; Öğrencilerimiz dizüstü bilgisayarlarıyla tüm yurtta internete sınırsız erişim sağlayabilir.

-Temizlik Hizmeti; Her gün öğrencilerin odaları okula gitme zamanlarına göre düzenli olarak temizlenir.

-Güvenlik; Binamızda 24 saat görevli personel bulunmaktadır. Giriş ve çıkışlar kart ile yapılmaktadır.

-Yemek Hizmeti; Profosyonel şefimizin hazırladığı her sabah 16 çeşit kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği hizmeti.

-Çamaşır Hizmeti; Çamaşırhanemizde 2 adet profesyonel tipte yıkama ve kurutma makinemiz vardır.

Hizmetlerimiz

A – İnternet ile ilgili bilgiler: Hizmetler arasında şüphesiz en önemlisi gelişen günümüz teknolojisiyle birlikte artık bir temel ihtiyaç haline gelen internet ve bilgisayar kullanımı gereksinimidir. Bu gereksinimi gidermek amacıyla yurdumuzda 5 adet 8 GB sınırsız internet bağlantısı ( Adi kullanım kotasız) 6 adet Access point yardımıyla katlara dağıtılır. Ve öğrencilerimiz dizüstü bilgisayarlarıyla tüm yurtta internete sınırsız erişim sağlayabilir. Bunun haricinde etüt salonumuzda internet bağlantısı; kablolu şekilde kullanıma sunulmaktadır.
B -Temizlikle ilgili bilgiler: Konusunda uzman 2 adet bayan personel tarafından her gün binamızın ortak kullanım alanları,asansör, katlar, merdivenler düzenli olarak temizlenir. Öğrencilerimizin konakladığı odalarda düzenli olaraktan her gün temizlenir.
C -Güvenlikle ilgili bilgiler: Binamızın ana giriş kapısında sürekli kilitli olarak durur.Giriş kartı olmayan hiç kimse binaya giriş yapamaz.Binamızda 24 saat giriş sorumlusu bulunmaktadır.Ayrıca binamızın güvenliği kapalı devre 24 saat kayıt yapan kamera sistemiyle desteklenmektedir.
D -Yemekhane ile ilgili bilgiler: Tüm Oda fiyatlarımıza KAHVALTI DAHİLDİR. Kahvaltılarımız Hafta içi 07.15 – 10.00 arası Hafta Sonları: 08.00 -12.00 arası 15 çeşitten 5 çeşit seçmeli kahvaltı tabağı olarak öğrencilerimize sunulmaktadır. Kahvaltı tabağı yerine sahanda yumurta, tost v.b alternatifleri de alabilirler. Saat 18:00 – 22.00 arası akşam yemeği servis başlamaktadır. Akşam yemeği servisi 4 çeşit tabldot şeklinde yapılmaktadır. Ücreti. Yemek almak zorunlu değildir. İstenilen gün yemek yenir ücreti nakit ödenir. Yemekhane kısmımızda açık olduğu süre boyunca ücretsiz çay servisi vardır.
E-Çamaşırhane ile ilgili bilgiler: Çamaşırhanemizde ücretli 2 adet profesyonel tipte electrolux marka yıkama ve kurutma makinemiz vardır. Aynı oda içerisinde bir adet kazanlı buharlı ütüde öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

Bina ve Odaların özellikleri; Binamızda 1,2,3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur. Her odanın içerisinde oda sakinlerine ait banyo lavabo ve tuvalet bulunur. Odaların tamamında yangına hassas duman detektörleri, Katların tamamında yangın çıkışları, acil çıkış yönlendirmeleri, yangın dolapları ve tüpleri bulunmaktadır. Ayrıca doğalgaz ve baca kaçakları için alarma sistemleri kuruludur ve aktif haldedir. Odaların içerisinde de yine hassas duman detektörleri bulunmaktadır. Binamızda su kesintileri için yedek su depolarımız ve hidrofor mevcuttur. Jeneratör ve regülatörümüz öğrencilerimizin rahatı için aktif halde bulunmaktadır. Bina giriş kapısında elektronik kartlı giriş çıkış sistemi vardır. Giriş yapan öğrencinin giriş çıkış saatleri bilgisayar ortamında saklanmaktadır. Bina içerisinde öğrencilerimizin kullanımı için Yemekhane, Etüt salonu, Tv salonu, Çanta odası, revir, çamaşırhane ve ütü odası kısımları mevcuttur. Binamızda asansör bulunmaktadır. Binamız 24 saat kapalı devre kamera ve güvenlik sistemiyle korunmaktadır..
Odalarımızın özellikleri; Binamızda 1.2.3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur. Her odanın içerisinde oda sakinlerine ait banyo lavabo ve tuvalet bulunur. Odalarda 24 saat sıcak su vardır. Her odada öğrenci başına birer adet masa, sandalye, yatak, dolap ve ayakkabılık verilmektedir. Her odada demirbaş olarak halı, çöp kovası, ayakkabılık,banyo aksesuarları, dahili telefon mevcuttur. Aydınlatma sistemi ders çalışmak için ideal ışıklandırmayı yapmaktadır. Oda kapılarının tamamının odaya özel kilidi bulunmaktadır. Bu kilitler için gerekli anahtarlardan biri öğrenci de biri müdüriyette bulunmaktadır.

Ulaşım ve İletişim; İstanbul Özel Şenyuva Y.Ö Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul’un ulaşım açısından en merkezi noktalarından biri olan Şişli Okmeydanı kavşağındadır. Yurdumuza Eminönü’nden 15dk, Taksim’den 10dk, Mecidiyeköy’den 10dk, Beşiktaş’dan 20-30dk, Bakırköy’den 20-30dk’da ulaşmanız mümkündür. Merkezlere ulaşım için metrobüs, E-5 karayolu ve SGK Okmeydanı Hastanesi, Perpa güzergahları kullanılmaktadır.
-Metrobüs ile Ulaşım; Yurdumuza ulaşabilmek için en yaygın kullanılan yöntem İstanbul da son 3 yılda çok fazla kullanılmaya başlanan metrobüsü kullanmaktır. Metrobüs ulaşım açısından çok hızlı olmasının avantajı nın yanında otoyol’un ortasında kurulu olması kişilerin metrobüse ulaşımı konusunda sıkıntı yaratmaktadır. İstanbul’ un herhangi bir metrobüs durağından metrobüse bindiğinizde Okmeydanı durağında inerek yurdumuza ulaşabilirsiniz.(Uyarı:Metrobüs hattında iki adet Okmeydanı durağı mevcuttur, biri Okmeydanı ssk biri sadece Okmeydanı olarak geçer. Yurdumuza ulaşım için sadece Okmeydanı yazan durakta inmeniz gerekmektedir.) Yurdumuzla Metrobüs Okmeydanı durağı yürüyerek 7-8 dakika sürmektedir.
-Otobüs ile Ulaşım; Yurdumuz konum itibari E-5 Karayoluna paralel ve bu otoyola bir çok bölgeden gelen yan bağlantı yollarının ana güzergahında ve mevki olarak ana merkezlerin tam orta buluşma noktasında bulunduğu için Avrupa yakasındaki çoğu semte ulaşımında hiç problem bulunmamaktadır. Sitelerimizden gün içi trafiğinde Beşiktaş ortalama 30 dakika, Mecidiyeköy 10 dakika, Şişli 20 dakika, Bakırköy 30 dakika, Eminönü 15 dakika sürmektedir.
-Yurdumuz Beşiktaş’dan direkt ulaşım: 28 Otogar-Beşiktaş ve Fatih-Beşiktaş otobüsleri ile tek otobüsle ulaşım mümkündür. Tek otobüsle ulaşımdan ziyade öğrenci arkadaşlarımız İETT den alacakları aylık öğrenci AKBİL’i ile Mecidiyeköy üzerinden rahatlıkla zaman kaybetmeden yurdumuza ulaşabilirler.
-Yurdumuz Mecidiyeköy’den ulaşım için Mecidiyeköy’den kalkan S.S.K Okmeydanı hastanesinden geçen her otobüse binebilirsiniz. Bu güzergahta ortalama 19 adet otobüs hattı mevcuttur; sitelerimize 100mt uzaklıktaki nişangah durağında inmeniz gerekir. Bu yolculuğunuz trafiğin az olduğu saatlerde 10dakika yoğun olduğu iş çıkışı saatlerinde ise ortalama 30 dakika sürmektedir.

Okullar ile yurt arası mesafeler ve ulaşım alternatifleri:
1-Yıldız Teknik Üniversitesi
a- Davutpaşa:Davutpaşa ile yurdumuz arasında 7,5km mesafe bulunmaktadır.Yurdumuzun bir üst sokağında bulunan otobüs durağından direk davutpaşa yerleşkesinin içine kadar giden 2 adet otobüs geçmektedir.(41AT- 500ES)Davutpaşa yerleşkesine ulaşım gün içinde ortalama 20 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir.Davutpaşaya ulaşım için metrobüste kullanılabilir. .Kuş bakışı mesafe için tıklayınız.
b- Beşiktaş:Y.T.Ü Beşiktaş yerleşkesine ulaşım içinse yine yurdumuzun 3 dakika yüreme mesafesinde bulunan nişangah durağından direk Beşiktaş’a giden 28-O (Beşiktaş-otogar) otobüsleri geçmektedir. Bu otobüslerin yanında bizim arkadaşlara tavsiyemiz nişangah durağından geçen herhangi bir Mecidiyeköy (Yaklaşık olarak 14 adet semtin mecidiyeköy seferi yapan otobüsü nişangahtan geçer)otobüsüne binip indikleri duraktan Beşiktaş ringlerine binmeleri olacaktır.Bu yolculuklarıda ortalama 20 ile 40 dakika arasında sürecektir.Beşiktaşa ulaşım için metrobüste kullanılabilir

2-Haliç üniversitesi
Haliç üniversitesi: Mecidiyeköy yerleşkesi ulaşım açısında öğrencilerimizin hiç zorlanmayacağı bir güzergahta bulunmaktadır.Yaklaşık olarak 10 ile 20 dakikada ulaşmak mümkündür.Mecidiyeköye ulaşım için 14 adet farklı güzergahın otobüsü nişangah durağından geçmektedir. Ayrıca ulaşım için metrobüste tercih edilebilir.Şişhane yerleşkesinede yine aynı şekilde tek otobüsle yaklaşık15 dakikalık bir yolculukla ulaşılabilir.Bomonti yerleşkesi ise yurdumuza en yakın olan üniversite yerleşkesidir.Yaklaşık olarak 5-10 dakikada tek otobüsle okula ulaşılabilir.

3-Bahçeşehir üniversitesi
Beşiktaş yerleşkesine ulaşım için Y.T.Ü Beşiktaş yerleşkesine ulaşımla aynı koşullar geçerli olacaktır. Meslek Yüksek okulunun bulunduğu yerleşke içinse çok daha kısa bir mesafe söz konusudur.Mecidiyeköye giden her otobüse binerek ulaşım sağlanabilir(Yaklaşık 14 adet)Öğrencilerimiz ortalama 10 dakikada yerleşkenin önünde olacaktırlar. Hazır bölümünün bulunduğu mecidiyeköy yerleşkesine ise 15 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile kolayca ulaşılabilir.

4-İstanbul Üniversitesi
İstanbul üniversitesi Beyazıt yerleşkesine ulaşım için yurdumuzun sokağının başında bulunan otobüs durağından Eminönü veya Yenikapı otobüsleri kullanılabilir.Yaklaşık 30-40 dakikalık bir yolculuktan sonra Beyazıt’a ulaşılabilir.Avcılar yerleşkesi ise metrobüs ile 35 dakika sürmektedir.

5-Beykent üniversitesi
Beykent üniversitesi ayazağa yerleşkesine yine yurdumuzun bir ön sokağında bulunan nişangah otobüs durağından 341AT sefer nolu tek otobüsle okula ulaşılabilir.Bu otobüs hattı günün her saati yoğun olan maslak hattından gittiği için ulaşım gün içi trafiğine bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir.Beykent üniversitesinin özel servisi veya şahsi arabamızla okula ulaşım 10 dakika sürecektir.

6-Bilim Üniversitesi
Esentepe de bulunan Bilim üniversitesi binasına ulaşım için metrobüs önerilir.Metrobüsün okmeydanından son durağa ulaşması 6 dakika, son duraktan okula yürümesi ise yaklaşık 5-6 dakika sürecektir.Esentepeye ulaşmak için aynı zamanda mecidiyeköy otobüsleride kullanılabilir.

7-Kavram M.Y.O
Esentepe de bulunan Kavram M.Y.Okulu binasına ulaşım için metrobüs önerilir.Metrobüsün okmeydanından son durağa ulaşması 6 dakika, son duraktan okula yürümesi ise yaklaşık 6-7 dakika sürecektir.Esentepeye ulaşmak için aynı zamanda mecidiyeköy otobüsleride kullanılabilir

8-Marmara Üniversitesi
Marmara üniversitesi Nişantaşı yerleşkesine nişangah durağından geçen Taksim otobüsleri (4 hattın taksim otobüsü nişangahtan geçer)ile ulaşılabilir.Bu yolculuk yaklaşık olarak 20-25 dakika sürecektir.

9-Kadir Has Üniversitesi
Kadir Has üniversitesi Haliç yerleşkesine ulaşım tek otobüsle yaklaşık 20 dakika sürmektedir.Hazırlık bölümünün olduğu Bahçelievler yerleşkesine ise metrobüs ile yaklaşık 15 dakikada ulaşılabilmektedir.

10-Cerrahpaşa ve Çapa Tıp Fakülteleri
Hem Cerrahpaşa hemde Çapa Tıp fakültelerine ulaşım için Eminönü veya Yenikapı otobüslerine binilir ve tramvay durağında inerek okula devam edilir.bu yolculuk yaklaşık olarak 30-45 dakika sürecektir.(araç değiştirme süreleri dahil)

11-Bilgi Üniversitesi
Bilgi üniversitesinin 3 yerleşkesinede yurdumuz çok yakın mesafede bulunmaktadır.Kuştepe yaklaşık 15 dakika, Dolapdere yaklaşık 10 dakika,Silahtarağa ise yaklaşık 10 dakika otobüs mesafesindedir.

12-İ.T.Ü
İ.T.Ü Maslak yerleşkesine 341 AT nolu otobüsle tek vesait olarak ulaşılabilinir.bu yolculuk yaklaşık olarak 30 ile 45 dakika arası sürecektir.Diğer bir alternatif ulaşım ise metrobüsle Mecidiyeköye gidip oradan metro ile Maslağa devam etmek olacaktır.Bu yolculukta 25-30 dakika arası sürecektir.(Araç değiştirmeler göz önüne alınarak) İ.T.Ü Maçka yerleşkesine ise nişangahtan geçen Taksim otobüslerine binerek gidilebilir.Yaklaşık 20-25 dakika sürecektir.

Duyuru

Hizmetler
 • Güvenlik Hizmeti
 • İnternet (Sınırsız)
 • İnternet (Wi-Fi)
 • Sıcak Su (24 Saat)
 • Temizlik Hizmeti
Oda Tipleri
 • 1 Kişilik
 • 2 Kişilik
 • 3 Kişilik
 • 4 Kişilik
Oda Özellikleri
 • Banyo
 • Çalışma Masası
 • Kişiye Özel Komodin
 • Sınırsız İnternet
 • Tuvalet Alafranga
 • Yatak Bazalı
Yemek Hizmetleri
 • Kahvaltı (Ücretsiz)
 • Akşam Yemeği (Ücretli)
Bina Özellikleri
 • Ayakkabı Dolabı (Kat girişlerinde)
 • Çamaşır Odası
 • Dinlenme Ve Tv Odası
 • Etüd Odası
 • Kantin
 • Revir
 • Ütü Odası
 • Asansör
 • Su Deposu
 • Yemekhane
 • Yangın Uyarı Sistemi
 • Yangın Merdiveni
Konaklama Türü
 • Erkek Öğrenci Meb Yurtları
 • MEB Bağlı Yurtlar
 • Erkek Öğrenci Yurtlar (Tümü)
Hitap Ettiği Üniversiteler
 • Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ
 • Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ - Davutpaşa Kampüsü
 • Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ - Yıldız Kampüsü
 • Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ - Ayazağa Kampüsü
 • Haliç Üniversitesi
 • Haliç Üniversitesi - Sütlüce Kampüsü
 • Haliç Üniversitesi - Şişhane Kampüsü
 • Bahçeşehir Üniversitesi BAÜ - Güney Kampüsü
 • Bahçeşehir Üniversitesi BAÜ - Galata Kampüsü
 • Bahçeşehir Üniversitesi BAÜ - Göztepe Kampüsü
 • Bahçeşehir Üniversitesi BAÜ
 • Bahçeşehir Üniversitesi BAÜ - Kuzey Kampüsü
 • İstanbul Üniversitesi İÜ
 • İstanbul Üniversitesi İÜ - Avcılar Kampüsü
 • İstanbul Üniversitesi İÜ - Bakırköy Kampüsü
 • İstanbul Üniversitesi İÜ - Beyazıt Kampüsü
 • İstanbul Üniversitesi İÜ - Cerrahpaşa Tıp Fakültesİ
 • İstanbul Üniversitesi İÜ - Çapa Tıp Fakültesi
 • İstanbul Üniversitesi İÜ - Şişli Kampüsü
 • Beykent Üniversitesi - Ayazağa Yerleşkesi
 • Beykent Üniversitesi - Beylikdüzü Yerleşkesi
 • Beykent Üniversitesi - Taksim Yerleşkesi
 • Beykent Üniversitesi
 • Demiroğlu Bilim Üniversitesi
 • İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu
 • Marmara Üniversitesi
 • Marmara Üniversitesi - Acıbadem Kampüsü
 • Marmara Üniversitesi - Altunizade Kampüsü
 • Marmara Üniversitesi - Bahçelievler Kampüsü
 • Marmara Üniversitesi - Göztepe Kampüsü
 • Marmara Üniversitesi - Haydarpaşa Kampüsü
 • Marmara Üniversitesi - Kartal Kampüsü
 • Marmara Üniversitesi - Maltepe Kampüsü
 • Marmara Üniversitesi - Nişantaşı Kampüsü
 • Marmara Üniversitesi - Tarabya Kampüsü
 • Kadir Has Üniversitesi
 • İstanbul Bilgi Üniversitesi - Dolapdere Kampüsü
 • İstanbul Bilgi Üniversitesi - Kozyatağı Kampüsü
 • İstanbul Bilgi Üniversitesi - Kuştepe Kampüsü
 • İstanbul Bilgi Üniversitesi - Santral Kampüsü
 • İstanbul Bilgi Üniversitesi
 • İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ
 • İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ - Maçka Kampüsü
 • İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ - Maslak Kampüsü

Video

FAKS / EMAİL
(0212) 297 3721
ADRES
Mahmut Şevket Paşa Mh. Gürsel Sk. No:10/A Okmeydanı
Şişli / İstanbul

Yetkili size yardımcı olmak için bekliyor...

Adınız Soyadınız
Bu işletme sorularınızı ücretsiz sms ile cevaplıyor. Sorunuzu hemen gönderin!
Cep Telefonunuz (Sms doğrulaması vardır.)

* YurtlarFiyatlar.com'da kısa mesaj göndermek her zaman ücretsizdir.

Şişli'deki diğer öğrenci yurtları seçenekleri için buraya tıklayın » Şişli'de Öğrenci Yurtları