Üsküdar'daki Özel Yurtlar

Üsküdar Bilge Hatun Kız Öğrenci YurduÜsküdar, İstanbul
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Öğrenciler ve Çalışan Öğrenciler Marmaray Metro 5dk Kahvaltı Ücretsiz

Öğrenciler ve çalışanlar için hizmet vermektedir. Üsküdar'ın merkezinde sahil kısmında yer alan yurt; Üsküdar-Beşiktaş vapur iskelesi, Üsküdar-Ümraniye metro hattı ve Marmaray trenine yakın mesafededir.

Özel Gümüşsu Kız Öğrenci Yurdu
1 oda tipi
Özel Gümüşsu Kız Öğrenci Yurdu
Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. Yan Yolu Namazgâh Mevkii No: 22/A

Gümüşsu Vakfı Eğitim Yurt ve Sosyal Tesis gençliğin eğitimini ve yurt ihtiyacını önemseyen Gümüşsu Vakfı Yönetim Kurulu tarafından iktisadi işletme olarak faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzun en önemli amaçlarından biri gençliğin eğitimidir.

İstanbul Üsküdar kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Üsküdar'daki 0-8 özel yurt listelendi. (0,01 saniye)

Üsküdar Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki Üsküdar Kız Kulesi ile birlikte anılan bir ilçedir. Boğaza kıyısı olan ilçede Fethi Paşa Korusu, Çamlıca Tepesi, Beylerbeyi Sarayı gibi yerlerle birlikte camiler, medreseler, parklar, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlar vardır. Ulaşımın kolay olduğu Üsküdar'da Üsküdar Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü, İstanbul Şehir Üniversitesi bulunmaktadır. Üsküdar'ı öğrenciler yerleşim yeri olarak gittikçe daha çok tercih etmektedir.

Üsküdar’da bulunan yurtların fiyatları 2023 yılında ortalama olarak yıllık 50.000 TL ile 155.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Üsküdar’da 2023 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 5.000 TL’dir.

Üsküdar’da tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 4.000 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında 2024 Bahar döneminde aylık kira ortalamaları;

  • Üsküdar Üniversitesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi'nin yer aldığı Altunizade Mahallesi'nde 10.000 TL ile 34.000 TL arasındadır.
  • Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü'nün yer aldığı Selimiye semtinde 10.000 TL ile 45.000 TL arasındadır.

Üsküdar'da kız öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 16.000 TL ile en yüksek 40.000 TL arasında değişmektedir. Üsküdar'da en uygun kız yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Üsküdar’da tek kişilik kız öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Üsküdar'da bulunan kız yurtlarının tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 4.000 TL’dir.

Üsküdar'da erkek öğrenci yurt fiyatları yıllık en düşük 7.500 TL ile en yüksek 40.000 TL arasında değişmektedir. Üsküdar'da en uygun erkek yurdu fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Üsküdar’da tek kişilik erkek öğrenci yurdu oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Üsküdar'da bulunan erkek yurtlarının tek kişilik oda fiyatı vakıf yurtlarında 3.200 TL civarında iken özel yurtlarda yaklaşık 8.000 TL’dir.