Zeytinburnu'daki Özel Yurtlar

Novu Kız Öğrenci RezidansıZeytinburnu, İstanbul
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme öne çıkan yurtlar arasında gösterilir.
Özel Popüler Seçim

Lüks YapıSuit OdalarÜniversitelere Yakın ! Ücretsiz KahvaltıÖne Çıkan!

Üniversite öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlanmış, yeni ve renkli bir yaşam alanı NOVU. Odaların hepsinde yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve buzdolabı bulunmaktadır.

Zeytinburnu Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan Zeytinburnu ilçesi Marmara Denizi'ne kıyısı olan sanayisi gelişmiş bir ilçedir. Zeytinburnu Kara Surları, külliye, cami gibi tarihi yapılarıyla, müzeleriyle gezilecek birçok yere ev sahipliği yapmaktadır. Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Biruni Üniversitesi, Arel Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi, Ayvansaray Üniversitesi gibi çok sayıda üniversitenin yer aldığı Zeytinburnu üniversite öğrencilerinin tercih ettiği yerlerdendir.

Zeytinburnu’nda bulunan yurtların fiyatları 2022 yılında ortalama olarak yıllık 30.000 TL ile 150.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zeytinburnu’nda 2022 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 3.000 TL’dir.

Zeytinburnu’nda tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 6.300 TL’dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında 2022 yılı aylık kira ortalamaları;

  • Yeni Yüzyıl Üniversitesi ve İstinye Üniversitesi'nin yer aldığı Maltepe semtinde 6.000 TL ile 26.000 TL arasındadır.
  • Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Topkapı Yerleşkesi ve İstanbul Arel Üniversitesi Cevizlibağ Yerleşkesi'nin yer aldığı Merkezefendi Mahallesi'nde 3.500 TL ile 12.000 TL arasındadır.
  • Biruni Üniversitesi ve Ayvansaray Üniversitesi'nin yer aldığı Kazlıçeşme Mahallesi'nde 10.000 TL ile 40.000 TL arasındadır.
  • Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi'nin yer aldığı Seyitnizam Mahallesi'nde 5.500 TL ile 15.500 TL arasındadır.