Bornova'daki Özel Yurtlar

Atahan Residence Kız Öğrenci YurduBornova, İzmir
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ücretsiz Servis Ankastre Mutfak Spor Salonu Kafeterya

Baş döndüren bir hızla modernleşen dünyamızda barınma ihtiyacının önemini çok iyi anlayarak yola çıktık, sizlere yıllar sonra bile unutamayacağınız konforda ve üst düzey güvenlikte bir yapı tasarladık.

İzmir Pelikan Erkek ApartmanıBornova, İzmir
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Wi-Fi Suit Odalar Merkezî Konum Yurtta Sosyal Yaşam Alanı

Deprem yönetmeliğine uygun, 3 katlı 2400 M2’lik yeni binamızla Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Meslek Yüksekokulları ve Mühendislik Fakültelerinin hemen arkasında bulunup, uzun süreli konaklama sağlayabilirsiniz.

Özel Bornova Erkek Öğrenci Yurdu
4 oda tipi
Özel Bornova Erkek Öğrenci Yurdu
Kazımdirik Mah. 200 Sok. No: 2/3 (Bornova Stadyum 4 nolu sağlık ocağı sokağı)

Özel Bornova Erkek Öğrenci Yurdu yönetim ve personeli olarak üniversiteyi kazanan tüm öğrencilerimizi kutluyoruz. Eğitimci yönetim kadromuzla öğrencilerimize huzur, güven ve ilgi içinde kaliteli bir hizmet sunmaktayız. 10 yıldır sizlere sevgiye dayalı çağdaş bir yaklaşımla barınma olanağı sunmanın gururunu yaşıyoruz.

İzmir Bornova kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Bornova'daki 0-11 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Bornova Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Düzenli bir şekilde gelişmiş olan Bornova ilçesi İzmir'in merkezine çok yakındır. Bornova Homeros Vadisi, Çiçekliköy, Yakaköy, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı gibi doğayla iç içe olunabilecek birçok yere ev sahipliği yapar.

Ayrıca ilçede köy kahvaltısı, yöresel lezzetler ve birçok güzel yemeği deneyimleyebileceğiniz yerlerin yanı sıra yediklerinizi eritmek için gidebileceğiniz birçok yürüyüş ve bisiklet parkuru da vardır.

Öte yandan İzmir'in kurtuluşundan önce Atatürk'ün kenti seyrettiği yer olan Belkahve Ata Anı Evi, mimari güzelliğiyle ünlü Bellhomme Evi, Mary Magdalene Anglikan Kilisesi ve Santa Maria Kilisesi gibi görülmeye değer yerler de bu ilçede yer almaktadır.

İnsanların sıklıkla zaman geçirdiği Küçük Park çok sayıda yeme içme  ve eğlence yeriyle 24 saat canlılığını koruyan bir yerdir. Bornova'da yaşayan öğrenciler boş zamanlarının çoğunu burada geçirmektedir. İlçede yer alan üniversite yerleşkeleri öğrencilerin burada yaşamayı tercih etmelerini sağlamıştır.

Bornova'daki üniversite yerleşkeleri:

  • Ege Üniversitesi'nin yerleşkeleri:
  • Ana Yerleşke 
  • Hastane Yerleşkesi

  • Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Yerleşkesi

Bornova'da bulunan yurtların fiyatları 2024 bahar döneminde ortalama olarak aylık 6.000 TL ile 22.000 TL arasında değişmektedir.

En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bornova'da 2024 bahar döneminde aylık en düşük fiyatlı yurt 3.500 TL’dir.

Bornova'da tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 22.000 TL’dir.