Meram'daki Özel Yurtlar

19. ŞUBE - İdeal Kız Öğrenci Yurdu
5 oda tipi
19. ŞUBE - İdeal Kız Öğrenci Yurdu
Köyceğiz Mahallesi Kervancı Sokak No:7.9.11 Tıp Fakültesi/Meram KONYA (Necmettin Erbakan Üniversitesi 4 dakika)

Şehrin güvenli konumunda, geniş imkanlara sahip, ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz Necmettin Erbakan Üniversitesi karşısında bulunmaktadır 4 dakika yürüme mesafesindedir.

Konya Meram kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Meram'daki 0-10 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Meram Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Konya'nın en kalabalık üç ilçesinden olan Meram'da gezilip görülecek çok fazla yer vardır. Bunların başında gelen Meram Bağları doğal güzelliğiyle öne çıkmaktadır. Meram'daki gezilecek diğer yerler Konyalıların 1928'de Atatürk'e armağan ettikleri yer olan Atatürk Evi Müzesi, tarihî çok eskiye dayanan Sahip Ata Külliyesi, Sırçalı Medrese, Konya Arkeoloji Müzesi, 80 Binde Devri Alem Parkı, Ateşbazi Veli Türbesi, Kilistra Antik Kenti ve Kaya Mezarları'dır. Ayrıca önemli şehirler arası yolların kesişim noktasında yer aldığından ulaşım büyük ölçüde gelişmiştir. Gerek gezilecek yerleriyle gerekse kolay ulaşımıyla Meram birçok üniversite öğrencisinin yaşamayı tercih ettiği bir ilçedir.

Meram'da Necmettin Erbakan Üniversitesi ile Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi'nin yerleşkeleri yer almaktadır.

 • Necmettin Erbakan Üniversitesi'nin yerleşkeleri:
 • 15 Temmuz Yerleşkesi
 • Meram Sağlık Yerleşkesi
 • Ahmet Keleşoğlu Yerleşkesi
 • Köyceğiz Yerleşkesi
 • Güzel Sanatlar Fakültesi

 • Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Merkez Yerleşke

Meram'da bulunan yurtların fiyatları 2024 yılında ortalama olarak aylık ortalama 4.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Meram'da en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları aylık ortalama 800 TL’dir.

Meram'da tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir. En popüler ve konforlu yurtların tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 2.000 TL’dir.

2024 Bahar döneminde Konya'da 1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında Üniversite kampüslerinin çoğunlukta olduğu ilçelerde kiralık daire fiyatları ortalamaları;

 • Necmettin Erbakan Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi'nin bulunduğu Yaka Mahallesi'nde 5.500 TL ile 14.000 TL arasındadır.
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi Köyceğiz Yerleşkesi'nin bulunduğu Köyceğiz Mahallesi'nde 5.000 TL ile 18.000 TL arasındadır.
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin bulunduğu Sahibata Mahallesi'nde 4.500 TL ile 18.000 TL arasındadır.
 • Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Yerleşkelerinin bulunduğu Meram ilçesi genelinde 5.000 TL ile 19.000 TL arasında değişmektedir.