Atakum'daki Özel Yurtlar

Samsun Nazar Kız Öğrenci YurduAtakum, Samsun
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi Konum Etüt Salonu

GSB'ye bağlı Samsun Nazar Kız Öğrenci Yurdu olarak konforlu, huzurlu, güler yüzlü, güvenli bir yaşam kalitesi sunmaktayız. Profesyonel çalışma ekibi ile öğrencilerimizin hizmetindeyiz. Tecrübeli aşçımız ile yemekhanemiz öğrencilerimizin hizmetindedir.

İhlas Vakfı Yaşar Doğu Erkek Öğrenci YurduAtakum, Samsun
Bu işletme Öne çıkan yurtlar arasında gösterilir.
Çok Popüler
Üniversitelere Yakın 3 Öğün Ücretsiz Yemek Büyük Ekran TV Kablosuz İnternet WC-Banyo

Eğitim insanların beynine bilgi koymak değil, kalbine dokunmaktır. Bizler de gösterilen bu hedef doğrultusunda sizlere hizmet etme gayretindeyiz.

Atakum'daki 0-9 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Atakum Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Kurtuluş Savaşı'nın ilk adımının atıldığı yer olan Samsun'un en kalabalık ilçelerinden olan Atakum en yaşanılası ilçelerden biridir. Gezilip görülecek yerleri, sahili ve üniversitesiyle gençlerin en çok yaşadığı ilçedir. Türkiye'de az bulunan subasar ormanlarından olan Çakırlar Korusu piknik alanı ve tesisleriyle özellikle hafta sonları insanların temiz hava almak için tercih ettiği yerlerdendir. İlk kar düştüğü zamanlarda birçok Samsunlunun mangal yapıp semaver çayı içmeye gittiği Kocadağ da buradadır. İnsanların güne başlarken ya da yorucu bir günün sonunda kendilerini rahatlatmak için akıllarına gelen ilk yer olan Atakum sahili yeme içme yerleri, Çobanlı İskelesi ve plajıyla insanı kucaklayan bir yerdir. Sabah çarşaf gibi olan Karadeniz'i sahili turlarken bir anda köpürmüş ve kabarmış bulabilirsiniz. Çünkü siz arkadaşlarınızla gezerken deniz bir anda sohbete katılmak isteyebilir. Kışın giden müdavimleri dışında Atakum sahili havaların ısınmaya başlamasıyla her yaştan insanla dolup taşar ve kentin en canlı yerine dönüşüverir. Samsun'daki birçok üniversite bölümünün Atakum'da oluşu ve Atakum'un merkeze çok yakın olması nedeniyle özellikle üniversite öğrencileri Atakum'da yaşamayı tercih etmektedir. 

Atakum'da üniversitenin ana yerleşkesi olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit Yerleşkesi bulunmaktadır. Ayrıca Ondokuz Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Yerleşkesi de Atakum'a çok yakın konumdadır.

Atakum'da bulunan yurtların fiyatları 2022 yılında ortalama olarak yıllık 20.000 TL ile 48.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Atakum'da 2022 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 1.600 TL’dir.

Atakum'da tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen yurtlarda tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 2.400 TL'dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit Yerleşkesi'nin bulunduğu Körfez Mahallesi'nde 550 TL ile 3.000 TL arasındadır.
  • Atakum ilçesi genelindeyse 550 TL ile 3.500 TL arasında değişmektedir.