Nilüfer'deki Özel Yurtlar

Nilüfer'deki 0-6 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Nilüfer Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bursa'nın Nilüfer ilçesi hem tarihî yapıları hem de doğal güzellikleriyle öne çıkan bir yerdir. Eski yapılarıyla dikkat çeken Misi Köyü'nde sevimli bir gölet de bulunmaktadır. 19. yüzyılda yapılmış olan Aziz Panteleimon Kilisesi de Nilüfer'deki diğer tarihî yapılardandır. Bir Türk genci ile bir Rum kızı arasındaki aşka dair bir efsanesi de bulunan 750 yıllık Ağlayan Çınar ağacının döktüğü gözyaşlarıyla olağanüstü bir güzelliğe sahiptir. Gölyazı Köyü'nde genel olarak gezilecek yerler çoktur ama Zambak Tepe'den gün batımını izlemek görülmeye değerdir. Ayvaini Mağarası, Ulubat Gölü ve Hüdavendigar Kent Parkı ilgi çeken diğer yerlerdir. Nilüfer ilçesi Bursa merkeze yakın olduğundan ve Görükle'deki üniversite yerleşkelerinden dolayı üniversite öğrencilerinin yaşamak için en çok tercih ettiği Bursa ilçelerindendir.

Bursa Uludağ Üniversitesi'nin 2 yerleşkesi Nilüfer ilçesindedir.

  • Görükle Yerleşkesi
  • Faik Çelik Yerleşkesi

Nilüfer'de bulunan yurtların fiyatları 2021 yılında ortalama olarak yıllık 10.000 TL ile 30.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nilüfer'de en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 1.000 TL’dir.

Nilüfer'de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen yurtlarda tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.000 TL'dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • Uludağ Üniversitesi Görükle Yerleşkesi'nin bulunduğu Görükle Mahallesi'nde 650 TL ile 2.500 TL arasındadır.
  • Uludağ Üniversitesi Faik Çelik Yerleşkesi'nin bulunduğu Fethiye Mahallesi'nde 800 TL ile 4.500 TL arasındadır.