Osmangazi'deki Özel Yurtlar

Osmangazi'deki 0-5 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Osmangazi Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Osmangazi mimari yapıları ve doğal güzellikleriyle Bursa'nın ilgi çeken yerlerindendir. Bursa'nın merkez ilçelerinden olan Osmangazi'de Uludağ Milli Parkı, Botanik Parkı, Tophane Saat Kulesi, Eski İpek Hanı gibi gezilip görülecek yerler çoktur. Osmangazi ve Yıldırım ilçelerini birbirine bağlayan Irgandı Köprüsü, 9 metrelik çevresiyle 600 yıllık bir anıt ağaç olan İnkaya Çınarı, Yeşil Cami, Orhan Gazi ve Osman Gazi Türbeleri gibi yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Osmangazi'de yer alan üniversite yerleşkelerinde öğrenim gören öğrenciler başta olmak üzere birçok üniversite öğrencisi Osmangazi'de yaşamayı tercih etmektedir.

Osmangazi'de 2 tane üniversite yerleşkesi yer almaktadır.

  • Bursa Uludağ Üniversitesi Ali Osman Sönmez Yerleşkesi
  • Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu

Osmangazi'de bulunan yurtların fiyatları 2024 yılında ortalama olarak aylık 4.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. 

En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Osmangazi'de 2024 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 4.000 TL’dir.

Osmangazi'de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen yurtlarda tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.000 TL'dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • Bursa Uludağ Üniversitesi Ali Osman Sönmez Yerleşkesi'nin bulunduğu Demirtaş semtinde 7.500 TL ile 27.500 TL arasındadır.
  • Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu'nun bulunduğu Maksem semtinde 7.000 TL ile 15.000 TL arasındadır.