Edirne'deki Trakya Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar

Edirne Taş Apart - Balkan Öğrenci YurduMerkez, Edirne
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Özel Popüler Seçim
Sağlam Yapı Suit Odalar Üniversiteye Yakın ! Odalarda Mutfak ve TV

Edirne Taş Öğrenci Yurtları, Edirne Trakya Üniversitesi’nde okuyan ögrenciler için herbiri Edirne’nin en merkezi 4 farklı lokasyonunda bulunan apartlarıyla hizmet veren bir kuruluştur.

Hüseyin Hakkı Erkek Öğrenci YurduMerkez, Edirne
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme Öne çıkan yurtlar arasında gösterilir.
Çok Popüler
Üniversitelere Yakın ! 3 Öğün Ücretsiz Yemek Büyük Ekran TV Kablosuz İnternet WC-Banyo

3-4 kişilik odalar. 3 öğün ücretsiz yemek. Parmak izli giriş sistemi ve kameralı güvenlik sistemi. Sınırsız internet. 24 saat özel güvenlik.

Edirne'deki 0-6 özel yurt listelendi. (0,01 saniye)

Trakya Üniversitesi

1982 yılında kurulan Trakya Üniversitesinde 14 Fakülte, 4 Yüksekokul, 10 Meslek Yüksekokulu, 5 Enstitü ve Devlet Konservatuarı bulunmaktadır.

Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kırkpınar Spor Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Tıp Fakültesi Balkan Yerleşkesinde bulunurken; Eğitim Fakültesi İsmail Hakkı Tonguç Yerleşkesinde, Mimarlık Fakültesi Makedonya Yerleşkesinde, Mühendislik Fakültesi Ahmet Karadeniz Yerleşkesinde, Uygulamalı Bilimler Fakültesi Ayşekadın Yerleşkesinde ve Güzel Sanatlar Fakültesi Karaağaç ilçesinde bulunmaktadır. Trakya Üniversitesi'nde eğitim görüyorsanız kampüsünüze yakın yurtları incelemek için Trakya Üniversitesi Yurt sayfasını inceleyebilirsiniz. Keşan Hakkı Yörük Sağlık Yüksekokulu, Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Arda Meslek Yüksekokulu, Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Havsa Meslek Yüksekokulu, İpsala Meslek Yüksekokulu, Keşan Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Şehir Ressam Hasan Rıza Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu, Tunca Meslek Yüksekokulu, Uzunköprü Meslek Yüksekokulu Trakya Üniversitesi'ne bağlı olarak eğitim vermektedir.

Edirne Kız Yurtları

Trakya Üniversitesi'nde öğrenim gören kız öğrencilere hizmet veren çok sayıda öğrenci yurdu ve apart bulunmaktadır. Edirne kız yurtları için Edirne Kız Yurtları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Edirne Erkek Yurtları

Trakya Üniversitesi'nde öğrenim gören erkek öğrencilere hizmet veren çok sayıda öğrenci yurdu ve apart bulunmaktadır. Edirne erkek yurtları için Edirne Erkek Yurtları sayfasını inceleyebilirsiniz.