Derince'deki Özel Yurtlar

Gencel Kız Öğrenci Yurdu
4 oda tipi
Gencel Kız Öğrenci Yurdu
Dumplupınar Mah. Burak Sk. No:57

Yurdumuz, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Gencel Kız Yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında yeni evleri olacaktır.

Kocaeli Derince kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Derince'deki 0-1 özel yurt listelendi. (0,04 saniye)

Derince Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli il merkezine çok yakın bir konumda yer alan Derince adını Derince Limanı'ndan almaktadır. En tanınmış yeri olan Harikalar Sahili'nde turistlerin ilgisini çeken gerçek boyuttaki masal kahramanları, büyük havuzlar, küçük çağlayanlar, yel değirmeni, Nuh’un Gemisi, mantar ve korsan gemisi gibi ilginç şekillerde yeme içme yerleri bulunmaktadır. İlçede doğa yürüyüşü yapılabilen Çınarlıdere (Çenedere) Mesire Alanı içinden akan minik deresiyle saklı kalmış bir güzelliğe sahiptir. Ulusal ve uluslararası yarışmaların düzenlendiği Buz Pateni Tesisleri de bulunan Derince yakında yapılacağı tasarlanan bir üniversite yerleşkesine sahip olduğunda üniversite öğrencileri tarafından da daha çok tercih edilecektir.

Derince'de bulunan yurtların fiyatları 2023 yılında ortalama olarak yıllık 20.000 TL ile 26.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Derince'de 2023 yılı aylık en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 2.000 TL’dir.

Derince'de tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen yurtlarda 2023 yılı tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 3.000 TL'dir.