Kocaeli'deki Özel Yurtlar

Özel Süreyya Güntut Kız Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Öne Çıkan Yurtlar Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Ücretsiz Kahvaltı

Sizler büyük sınav maratonundan sonra üniversiteli oldunuz. Yurdumuzun da sizin nerede yaşayacağınıza en iyi cevap olduğunu düşünüyoruz. Sizlere rahat edebileceğiniz, güvenli ve huzurlu bir ortam sunuyoruz.

Kampüs Kız Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
1-2-3-4 Kişilik Odalar & Günlük Konaklama Şehir Merkezi Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Pandemi süresince Günlük/Haftalık/Aylık konaklama imkanı sunmaktayız. Kocaeli'nin merkezinde Anıtpark yerleşkesindeki öğrencileri için yürüme mesafesinde olup çok yakın bir konumdadır.

Körfez Kumlu Kız Öğrenci YurduKörfez(Tütünçiftlik), Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Kahvaltı Ücretsiz & Akşam Yemeği

Kocaeli Üniversitesi Körfez Yerleşkesi ne 50 mt uzaklikta ..Kocaeli Üniversitesi HAZIRLIK sınıfları, Körfez Ali Rıza Veziroglu Meslek Yüksekokulu ve Hereke Yerleşkesi Öğrencilerine özel kız öğrenci yurdu

Hasan Basri Erkek Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler

Üniversiteye YakınÜcretsiz Açık Büfe KahvaltıÜcretsiz Akşam Yemeği

Yarım asrı aşan bir süredir nice hayırlı, bereketli ve güzel hizmetlere vesile olan Cemiyetimiz günümüzde Edirne’den Van’a kadar, Türkiye genelindeki şubeleri, öğrenci yurtları ve verdiği burslarıyla eğitim alanındaki çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Yeşilova Erkek Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Üniversiteye YakınÜcretsiz Açık Büfe KahvaltıÜcretsiz Akşam Yemeği

Amacımız ülkemizin kalkınmasına; milli, ahlaki, dini, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren, vatanını ve milletini seven bir toplumun yetişmesine katkı sağlayacak eğitim ve kültür faaliyetlerinde bulunmaktır.

Hidayet Adıyaman Erkek YurduBaşiskele, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Üniversiteye YakınÜcretsiz Açık Büfe KahvaltıÜcretsiz Akşam Yemeği

Yarım asrı aşan bir süredir nice hayırlı, bereketli ve güzel hizmetlere vesile olan Cemiyetimiz günümüzde Edirne’den Van’a kadar, Türkiye genelindeki şubeleri, öğrenci yurtları ve verdiği burslarıyla eğitim alanındaki çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Cemre Kız Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Merkezî KonumKahvaltı & Akşam Yemeği Öne Çıkan!

Yüksek standart beklentileriyle ilimize, üniversitemize gelen tüm öğrenci ve velilerimizin beklentilerini karşılamak üzere üzerimize düşeni yapıyoruz. Sürekli yenilikler arıyor, konfor çıtasını yükseltmeye çalışıyor, tavsiye görüş ve öneriler doğrultusunda maksimum memnuniyet sağlamaya çalışıyoruz.

Marina Vizyon Kız Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma Yakın Merkezi Konum Ücretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Sevgili öğrencilerimiz ; Marina Vizyon Kız yurtları sizin konforunuz düşünülerek birçok imkan sağlanmıştır. Bunlardan bazıları: Umuttepe Kampüsüne 5 dakika araba mesafesi uzağındadır.

Gencel Kız Öğrenci Yurdu
4 oda tipi
Gencel Kız Öğrenci Yurdu
Dumplupınar Mah. Burak Sk. No:57

Yurdumuz, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Gencel Kız Yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında yeni evleri olacaktır.

Kocaeli kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Bilkan Kocaeli Kız Öğrenci Yurdu
4 oda tipi
Bilkan Kocaeli Kız Öğrenci Yurdu
Hacıhasan Mahallesi Hacı Kasım Sokak No:9

Üniversite kampüslerine ve şehir merkezlerine olan yakınlığı ile öğrencilerinin bu büyük metropoldeki hayatlarını kolaylaştıran ve bu konuda ilk tercih olmayı başaran Bilkan Kız Öğrenci Yurdu, konforlu ve modern odaları, detaylı tasarlanmış sosyal yaşam alanları ve gelişmiş güvenlik önlemlerinin bulunduğu yurt binaları ile hem öğrencilerine hem de ailelerine kusursuz ve huzurlu bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Kocaeli kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Kocaeli'deki 0-26 özel yurt listelendi. (0,04 saniye)

Kocaeli Hakkında

Türkiye’nin en önemli sanayi bölgesinde yer alan Kocaeli, çevresinde yer alan İstanbul, Sakarya ve Bursa gibi illerle birlikte ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biridir. İş olanaklarının görece fazla olduğu bir yer olması ve ev sahipliği yaptığı iki üniversite Kocaeli’nin öğrenciler tarafından tercih edilme nedenlerindenin başında gelir. Üniversite öğrencileri için çok sayıda özel yurt ve apart bulunmaktadır.

Kocaeli’de Gezilip Görülecek Yerler

Kocaeli’de bulunduğu konum ve doğal güzellikleriyle insanların boş zamanlarını geçirebileceği birçok yer bulunmaktadır. Tarihe merakı olanların gezebileceği birçok müze, mimariyle ilgilenenlerin gidebileceği tarihi yapılar ve doğada zaman geçirmeyi sevenler için doğal alanların bulunduğu Kocaeli’nin simgesi sayılabilecek yer İzmit Saat Kulesi’dir. Çevresinde yer alan kafelerde çayınızı yudumlayarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Kocaeli’de özellikle denizle ilgili birçok şey öğrenebileceğiniz Gayret Gemi Müzesi, Gölcük Deniz Müzesi, Osman Hamdi Bey Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi gibi müzelerin yanı sıra birçok tarihi yapı da vardır. Bunların başlıcaları; Eskihisar Kalesi, Orhan Camisi, Kasr-ı Hümayun Sarayı, Selim Sırrı Paşa Konağı ve Kaiser Wilhelm Köşkü’dür.

Kocaeli’deki doğal güzellikleriyle dikkat çeken yerler Ballıkayalar, güzel ağaçlarıyla Kuzu Yaylası, Kandıra’da bulunan Kefken, sevimli yapılarıyla Ormanya ve Kartepe Kayak Merkezi’dir. Ayrıca insanların sıkça vakit geçirdikleri Seka Park, Derince’deki Harikalar Sahili ve Darıca Hayvanat Bahçesi de Kocaeli’de yer alan ilgi çeken yerlerdendir.

Kocaeli’de Bulunan Üniversiteler

Marmara Bölgesi’nin en büyük 3. şehri olan Kocaeli, Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi olmak üzere 2 adet üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.

Kocaeli Üniversitesi

1992 yılında kurulan Kocaeli Üniversitesi, 19 Fakülte, 1 Yüksekokul, 16 Meslek Yüksekokulu, 4 Enstitü ve 1 Devlet Konservatuvarı ile hizmet vermektedir. Kocaeli Üniversitesinde öğrenim görüyorsanız kampüsünüze yakın yurtları incelemek için Kocaeli Üniversitesi Yurt sayfasını inceleyebilirsiniz.

Gebze Teknik Üniversitesi

Temelleri 1992 yılında kurulan Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü ile atılan Gebze Teknik Üniversitesi 2001 yılından itibaren Üniversite olarak eğitim vermekte, 4 fakülte ve 18 lisans bölümü bulunmaktadır. Gebze Teknik Üniversitesinde öğrenim görüyorsanız kampüsünüze yakın yurtları incelemek için Gebze Teknik Üniversitesi Yurt sayfasını inceleyebilirsiniz.


Kocaeli Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli'de 2023 yılı için özel yurt fiyatları en düşük 20.000 TL ile en yüksek 52.000 TL arasında değişmektedir. Üniversite kampüsünüze yakın özel yurt fiyatlarını hızlı ve toplu olarak öğrenmek için tıklayınız.

2023 yılında Kocaeli Yurt Fiyatları 20.000 TL ile 52.000 TL arasında değişmektedir.

Kocaeli yurt fiyatlarını detaylı olarak almak için tıklayınız.

Kocaeli Üniversitesi kampüslerine yakın 19 adet öğrenci yurdu sitemizde yer almaktadır. Detaylar için tıklayınız.

Gebze Teknik Üniversitesi kampüslerine yakın 9 adet öğrenci yurdu sitemizde yer almaktadır. Detaylar için tıklayınız.

Kocaeli'de 2023 yılı için erkek öğrenci yurdu fiyatları aylık en düşük 2.000 TL ile en yüksek 5.2000 TL arasında değişmektedir. Üniversite kampüsünüze yakın özel yurt fiyatlarını hızlı ve toplu olarak öğrenmek için tıklayınız.

Kocaeli'de 2023 yılı kız öğrenci yurdu fiyatları aylık en düşük 2.000 TL ile en yüksek 5.2000 TL arasında değişmektedir. Üniversite kampüsünüze yakın özel yurt fiyatlarını hızlı ve toplu olarak öğrenmek için tıklayınız.

”Kocaeli tek kişilik yurt fiyatları" 2023 yılında en yüksek aylık 5.200TL'dir. Kocaeli’de yurt fiyatları yurdun bulunduğu semte, kampüslere mesafesine ve yurdun sahip olduğu olanaklara göre değişmektedir.

Kampüsünüzü seçerek ilgili yurtlardan ücretsiz detaylı fiyat teklifi almak için tıklayınız.