İzmit'teki Özel Yurtlar

Vizyon Erkek Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Ücretsiz Kahvaltı

Anıtpark Kampüsü’ne 3 dakika yürüme mesafesinde olup Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ne giden minibüs ve belediye otobüsleri 3 dk. ara ile yurdumuzun önünden geçmektedir. Diğer kampüslere giden araçlar tek vasıta ile yurdumuzun 2 dk. yürüme mesafesinden geçmektedir.

Bilkan Kocaeli Kız Öğrenci Yurdu
2 oda tipi
Bilkan Kocaeli Kız Öğrenci Yurdu
Hacıhasan Mahallesi Hacı Kasım Sokak No:9

Üniversite kampüslerine ve şehir merkezlerine olan yakınlığı ile öğrencilerinin bu büyük metropoldeki hayatlarını kolaylaştıran ve bu konuda ilk tercih olmayı başaran Bilkan Kız Öğrenci Yurdu, konforlu ve modern odaları, detaylı tasarlanmış sosyal yaşam alanları ve gelişmiş güvenlik önlemlerinin bulunduğu yurt binaları ile hem öğrencilerine hem de ailelerine kusursuz ve huzurlu bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Kocaeli İzmit kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Güzide Kız Öğrenci Yurdu
4 oda tipi
Güzide Kız Öğrenci Yurdu
Kadıköy Mah. Turan Güneş Cad. No: 220

Özel Güzide Kız Öğrenci Yurdu, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile Kocaeli'de öğrenim gören öğrencilere en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkânlar sunan Güzide Kız Öğrenci Yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğin teminatı olan genç kızların öğrenim hayatlarında "yeni evleri" olacaktır...

Kocaeli İzmit kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
İzmit'teki 0-14 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

İzmit Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli'nin merkez ilçesi olan İzmit geçmişten beri tarihsel öneme sahip yapıların yer aldığı bir ilçe olma özelliğiyle öne çıkmıştır. Atatürk ve Redif Müzesi, Kasr-ı Hümayun Sarayı, Ali Efendi Konağı, Selim Sırrı Paşa Konağı gibi yapılar ile Kocaeli Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Gayret Gemi Müzesi, Tarihî Kapanca Sokağı, Sanat Sokağı gibi gezilecek pek çok yer de vardır. Kentin imza yapılarından olan İzmit Saat Kulesi, Kore ve Vietnam Savaşlarına katılmış sonradan müzeye dönüştürülmüş Gayret Gemi Müzesi ve İzmitlilerin dillerinden düşürmediği Seka Park ilçedeki ilgi çekici diğer yerlerdir. Merkez ilçe oluşu ve çeşitli üniversite yerleşkelerine ev sahipliği yapması nedeniyle Kocaeli'deki üniversite öğrencilerinin en çok tercih ettiği ilçe İzmit'tir.

İzmit'te Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi yerleşkeleri bulunmaktadır.

  • Kocaeli Üniversitesi'nin yerleşkeleri:
  • Umuttepe Yerleşkesi
  • Anıtpark Yerleşkesi
  • Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi İzmit Yerleşkesi

İzmit'te bulunan yurtların fiyatları 2021 yılında ortalama olarak yıllık 11.000 TL ile 26.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İzmit'te en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 1.100 TL’dir.

İzmit'te tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen yurtlarda tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 2.600 TL'dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi'nin bulunduğu Kabaoğlu Mahallesi'nde 900 TL ile 2.500 TL arasındadır.
  • Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Yerleşkesi'nin bulunduğu Cedit Mahallesi'nde 700 TL ile 1.500 TL arasındadır.
  • Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi İzmit Yerleşkesi'nin bulunduğu Yenişehir Mahallesi'nde 750 TL ile 2.500 TL arasındadır.