Adapazarı'daki Özel Yurtlar

Akça Kız Öğrenci YurduAdapazarı, Sakarya
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ücretsiz Servis Nezih Konum Kahvaltı DahilYemekhane

Özel Akça Kız Öğrenci Yurdu Sakarya 'da ilk özel yurttur. Siyasi görüşü olmayan bir işletmedir. Depreme dayanıklı yeni yapılan modern yapıdadır. Huzur ve güven içerisinde nitelikli personeliyle birlikte hizmet vermektedir.

Adapazarı'daki 0-3 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Adapazarı Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya'nın merkez ilçesi olan Adapazarı'nda Sakarya Müzesi ve Atatürk Evi, Deprem Kültür Müzesi, Orhan Gazi adına yaptırılan Orhan Camisi gibi gezilecek yerler bulunmaktadır. Göletiyle ve Çark Deresiyle her mevsim yeşilliğini koruyan Kent Park, dişbudak ağaçlarının eşsiz manzarasına sahip Ormanpark, yürüyüş yollarıyla Sakarya Park gibi yeşil alanlara ev sahipliği yapan Adapazarı insanların yaşamayı tercih ettiği yerlerdendir. Bazı üniversite yerleşkeleri de Adapazarı'nda bulunduğundan Sakarya'da üniversite okuyan öğrenciler de çoğunlukla burada yaşamaktadır.

Adapazarı'nda Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi yerleşkeleri bulunmaktadır.

  • Sakarya Üniversitesi Korucuk Yerleşkesi
  • Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulu

Adapazarı’nda bulunan yurtların fiyatları 2024 yılında ortalama olarak aylık 3.700 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir. 

En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adapazarı’nda en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 850 TL’dir.

Adapazarı’nda tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte tek kişilik oda fiyatı ortalama 8.000 TL'dir.