Adapazarı'daki Özel Yurtlar

Adapazarı'daki 0-4 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Adapazarı Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya'nın merkez ilçesi olan Adapazarı'nda Sakarya Müzesi ve Atatürk Evi, Deprem Kültür Müzesi, Orhan Gazi adına yaptırılan Orhan Camisi gibi gezilecek yerler bulunmaktadır. Göletiyle ve Çark Deresiyle her mevsim yeşilliğini koruyan Kent Park, dişbudak ağaçlarının eşsiz manzarasına sahip Ormanpark, yürüyüş yollarıyla Sakarya Park gibi yeşil alanlara ev sahipliği yapan Adapazarı insanların yaşamayı tercih ettiği yerlerdendir. Bazı üniversite yerleşkeleri de Adapazarı'nda bulunduğundan Sakarya'da üniversite okuyan öğrenciler de çoğunlukla burada yaşamaktadır.

Adapazarı'nda Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi yerleşkeleri bulunmaktadır.

  • Sakarya Üniversitesi Korucuk Yerleşkesi
  • Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulu

Adapazarı’nda bulunan yurtların fiyatları 2021 yılında ortalama olarak yıllık 8.500 TL ile 13.000 TL arasında değişmektedir. En uygun yurtları incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adapazarı’nda en düşük ücretli kız ve erkek öğrenci yurtları yaklaşık 850 TL’dir.

Adapazarı’nda tek kişilik oda fiyatları oda olanaklarına göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen yurtlarda tek kişilik oda fiyatı yaklaşık 1.300 TL'dir.

1+0, 1+1, 2+0 ve 2+1 daireler özelinde bakıldığında aylık kira ortalamaları;

  • Sakarya Üniversitesi Korucuk Yerleşkesi'nin bulunduğu Korucuk Mahallesi'nde 500 TL ile 1.100 TL arasındadır.
  • Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulu'nun bulunduğu Camili Mahallesi'nde 700 TL ile 1.100 TL arasındadır.