Sakarya'daki Özel Yurtlar

Sakarya Yurt Fiyatları

2024 Bahar döneminde Sakarya yurt fiyatları aylık ortalama 3.700 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

Yönetmeliğe göre özel yurtlarda sabah kahvaltısı hizmeti ücrete dahildir.

Akşam yemeği ücreti ise günlük ortalama 75 TL - 125 TL arasındadır. Detaylı bilgiye sayfanın alt kısmından erişebilirsiniz.


Adatoria Kız Öğrenci YurduSerdivan, Sakarya
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ücretsiz Servis Nezih Konum Kahvaltı Dahil Fitness Kafeterya

Adatoria Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya'nın, Donanım, Kalite, Hizmet ve Öğrenci memnuniyetini bakımdan en iyi yurtları arasında yer almaktadır.

Mercan Kız Öğrenci YurduSerdivan, Sakarya
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Banyolu Suit Odalar Esentepe kampüsüne 7dk! Kahvaltı & Akşam Yemeği Dahil

Sakarya Mercan Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya'da yaşayan öğrenciler için özgün tasarımı, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonları, üniversiteye olan yakınlığı ve sunulan oda seçenekleri ile her türlü zevke ve bütçeye hitap ediyor.

İnsan Vakfı Diriliş Erkek YurduSerdivan, Sakarya
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Merkezi konum Ücretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği Spor Salonu

İnsan Vakfı, üniversite gençliğine her anlamda destek olmak için açtığı öğrenci evlerinde şehir dışından gelen gençlerimize kendi medeniyet değerlerimize uygun barınma imkânı sağlıyor.

Akça Kız Öğrenci YurduAdapazarı, Sakarya
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ücretsiz Servis Nezih Konum Kahvaltı DahilYemekhane

Özel Akça Kız Öğrenci Yurdu Sakarya 'da ilk özel yurttur. Siyasi görüşü olmayan bir işletmedir. Depreme dayanıklı yeni yapılan modern yapıdadır. Huzur ve güven içerisinde nitelikli personeliyle birlikte hizmet vermektedir.

Sıla Kız Öğrenci YurduSerdivan, Sakarya
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Suit OdalarWi-Fi Merkezî Konum Fitness

Öğrencilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre her eğitim-öğretim döneminde kendini yenileyen ve geliştiren yurdumuz, bu taleplere yönelik olarak farklı yapı ve konseptlerle hizmet veren Sıla Apart ve Sıla Serdivan şubelerini açmıştır.

Adatoria Suit Apart ve Öğrenci Evleri
4 oda tipi
Adatoria Suit Apart ve Öğrenci Evleri
KemalPaşa Mahallesi, Üniversite Caddesi, 191. Sokak No: 17

Sakarya Üniversitesi Esentepe Serdivan Merkez Kampüsüne 4 dk. yürüme mesafesinde Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrenciler için, özel kız öğrenci apartları, öğrenci apartları ve lüks suit apart konaklama kompleksleri olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Sakarya kız yurdu, erkek yurdu, öğrenci apartı ve yurt ücretleri için sitemizi inceleyin!
Sakarya'daki 0-17 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Sakarya Hakkında

Türkiye’nin kuzeybatısında yer alan Sakarya, Marmara Bölgesi’nin büyük illerine yakın bir konumda bulunmaktadır. Acarlar Longozu, Sapanca Gölü, Doğançay Şelalesi, Maden Deresi, Acelle Yaylası, Karasu Plajı gibi doğal güzelliğe sahip alanların yanı sıra Çark Caddesi, Beşköprü, Sakarya Müzesi, Deprem Müzesi gibi görülmeye değer yerleri de vardır. Bunların dışında birçok tarihî yapı, park, yeme içme yeri, alışveriş yerleri ve kafeleriyle Sakarya, Türkiye’deki yaşanılası yerlerdendir.

Sakarya'da Bulunan Üniversiteler

Sakarya Üniversitesi ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin bulunduğu Sakarya’da, 80 binin üzerinde üniversite öğrencisi eğitim görmektedir. 2024 Bahar dönemi için Sakarya yurt fiyatları da şimdiden belirlenmeye başladı.

Adapazarı Öğrenci Yurtları

Sakarya’nın merkez ilçesi olan Adapazarı’nda, Sakarya Üniversitesi Korucuk Yerleşkesi ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır. Adapazarı’ndaki özel yurtlar için Adapazarı yurt sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Serdivan Öğrenci Yurtları

Sakarya’nın merkezine çok yakın konumda bulunan Serdivan’da, Sakarya Üniversitesi Esentepe Yerleşkesi ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Esentepe Yerleşkesi bulunmaktadır.

Sakarya Kız Yurtları

2024 Bahar dönemi için kız yurdu fiyatlarının aylık ortalama 3.700 TL ile 9.000 TL arasında olduğu Sakarya’daki en iyi kız yurtları için Sakarya Kız Yurtları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sakarya Erkek Yurtları

2024 Bahar dönemi için erkek yurdu fiyatlarının yıllık ortalama 3.700 TL ile 9.000 TL arasında olduğu Sakarya’daki en iyi erkek yurtları için Sakarya Erkek Yurtları sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Yurt fiyatlarını topluca öğrenmek için Sakarya yurt fiyatları öğren sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Sakarya Özel Yurtlar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya'da 2024 bahar dönemi için özel yurt fiyatları aylık en düşük 3.700 TL ile en yüksek 9.000 TL arasında değişmektedir.

Üniversite kampüsünüze yakın özel yurt fiyatlarını hızlı ve toplu olarak öğrenmek için tıklayınız.

Sakarya Üniversitesi kampüslerine yakın 19 adet öğrenci yurdu sitemizde yer almaktadır. Detaylar için tıklayınız.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kampüslerine yakın 11 adet öğrenci yurdu sitemizde yer almaktadır. Detaylar için tıklayınız.

Sakarya kız yurdu fiyatları 2024 için aylık ortalama 3.700 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

Üniyurt Öğrenci Yurtları en iyi erkek öğrenci yurtlarından bazılarıdır.

Sakarya erkek yurdu fiyatları 2024 yılı için aylık ortalama 3.750TL ile 8.500TL arasında değişmektedir.

”Sakarya tek kişilik yurt fiyatları" 2024 yılında en yüksek aylık 9.000TL'dir. Sakarya yurt fiyatları yurdun bulunduğu semte, kampüslere mesafesine ve yurdun sağladığı hizmetlere göre değişmektedir.

Kampüsünüzü seçerek ilgili yurtlardan ücretsiz detaylı fiyat teklifi almak için tıklayınız.