Kocaeli'deki Gebze Teknik Üniversitesi Gtü Yakın Yurtlar

Güzide Kız Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum

Özel Güzide Kız Öğrenci Yurdu, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile Kocaeli'de öğrenim gören öğrencilere en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkânlar sunmaktadır.

Kampüs Kız Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
1-2-3-4 Kişilik Odalar & Günlük Konaklama Şehir Merkezi Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Pandemi süresince Günlük/Haftalık/Aylık konaklama imkanı sunmaktayız. Kocaeli'nin merkezinde Anıtpark yerleşkesindeki öğrencileri için yürüme mesafesinde olup çok yakın bir konumdadır.

Hidayet Adıyaman Erkek YurduBaşiskele, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Üniversiteye YakınÜcretsiz Açık Büfe KahvaltıÜcretsiz Akşam Yemeği

Yarım asrı aşan bir süredir nice hayırlı, bereketli ve güzel hizmetlere vesile olan Cemiyetimiz günümüzde Edirne’den Van’a kadar, Türkiye genelindeki şubeleri, öğrenci yurtları ve verdiği burslarıyla eğitim alanındaki çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Cemre Kız Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Merkezî KonumKahvaltı & Akşam Yemeği Öne Çıkan!

Yüksek standart beklentileriyle ilimize, üniversitemize gelen tüm öğrenci ve velilerimizin beklentilerini karşılamak üzere üzerimize düşeni yapıyoruz. Sürekli yenilikler arıyor, konfor çıtasını yükseltmeye çalışıyor, tavsiye görüş ve öneriler doğrultusunda maksimum memnuniyet sağlamaya çalışıyoruz.

Kocaeli'deki 0-13 özel yurt listelendi. (0 saniye)

Gebze Teknik Üniversitesi
Temelleri 1992 yılında kurulan Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü ile atılan Gebze Teknik Üniversitesi 2001 yılından itibaren Üniversite olarak eğitim vermektedir. Gebze Teknik Üniversitesinde 4 fakülte 18 lisans bölümü bulunmaktadır.

Mühendislik Fakültesi, Temel Bilimler Fakültesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü, Türkçe Hazırlık Bölümü ve Yabancı Diller Bölümü GTÜ Kampüsünde  bulunmaktadır. GTÜ Kampüsünde eğitim görüyorsanız kampüsünüze yakın yurtların fiyatlarını öğrenmek için Kocaeli Yurt Fiyatları sayfasını inceleyebilirsiniz.