Kocaeli'deki Gebze Teknik Üniversitesi Gtü Yakın Yurtlar

Körfez Kumlu Kız Öğrenci YurduKörfez(Tütünçiftlik), Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Kahvaltı Ücretsiz & Akşam Yemeği

Kocaeli Üniversitesi Körfez Yerleşkesi ne 50 mt uzaklikta ..Kocaeli Üniversitesi HAZIRLIK sınıfları, Körfez Ali Rıza Veziroglu Meslek Yüksekokulu ve Hereke Yerleşkesi Öğrencilerine özel kız öğrenci yurdu

Hidayet Adıyaman Erkek YurduBaşiskele, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Üniversiteye YakınÜcretsiz Açık Büfe KahvaltıÜcretsiz Akşam Yemeği

Yarım asrı aşan bir süredir nice hayırlı, bereketli ve güzel hizmetlere vesile olan Cemiyetimiz günümüzde Edirne’den Van’a kadar, Türkiye genelindeki şubeleri, öğrenci yurtları ve verdiği burslarıyla eğitim alanındaki çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Kampüs Kız Öğrenci Yurduİzmit, Kocaeli
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
1-2-3-4 Kişilik Odalar & Günlük Konaklama Şehir Merkezi Kahvaltı ve Akşam Yemeği

KAMPÜS KIZ YURDU / KOSTÜ ÖĞRENCİLERİNE YURT / AYLIK KONAKLAMA Şehrin Tam merkezinde. Mimarlık Fakültesine Yürüme Mesafesinde. Kampüslere Tek Araçla Ulaşım. Kahvaltı - Yemek - Odalarda Minibuzdolabı. Günlük temizlik. Ücretsiz Çamaşır Yıkama. Sınırsız İnternet.

Kocaeli'deki 0-11 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Gebze Teknik Üniversitesi
Temelleri 1992 yılında kurulan Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü ile atılan Gebze Teknik Üniversitesi 2001 yılından itibaren Üniversite olarak eğitim vermektedir. Gebze Teknik Üniversitesinde 4 fakülte 18 lisans bölümü bulunmaktadır.

Mühendislik Fakültesi, Temel Bilimler Fakültesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü, Türkçe Hazırlık Bölümü ve Yabancı Diller Bölümü GTÜ Kampüsünde  bulunmaktadır. GTÜ Kampüsünde eğitim görüyorsanız kampüsünüze yakın yurtların fiyatlarını öğrenmek için Kocaeli Yurt Fiyatları sayfasını inceleyebilirsiniz.