İzmit En Uygun Özel Yurtlar

Akıl dolu Haritaya AKTAR!

Sırala:

Kocaeli İzmit'teki En Uygun özel yurtlar ve İzmit en uygun öğrenci yurtları aramalarınız için; İzmit'teki 11 adet en uygun özel kız erkek öğrenci yurtları, yurt ücretlerine göre listelenmektedir.

T.C M.E.B Çamlıca Kız Öğrenci Yurdu

T.C M.E.B Çamlıca Kız Öğrenci Yurdu

Kocaeli Üniversitesi'ne çok yakın mesafede yol üzerinde bulunan kız öğrenci yurdumuz; öğrencilerin rahatı ve huzurunu gözeterek hizmetlerini oluşturmaktadır. Kız öğrenci yurdumuz dürüst ve çağdaş yönetim anlayışı ile sektöründe en iyi şekilde yer almaktadır.
Özel Gencel Kız Öğrenci Yurdu

Özel Gencel Kız Öğrenci Yurdu

Merkeze 10 dakika mesafede bulunan yurdumuz, anlayışlı yönetim kadrosu ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir.
T.C.M .E. B Özel Güzide Kız Öğrenci Yurdu

T.C.M .E. B Özel Güzide Kız Öğrenci Yurdu

Güzide Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak 15 yıla yakın bir süredir hizmet vermektedir. Öncelikli hedefimiz öğrencilerin ve velilerin memnuniyetini sağlamak ve onlara en iyi hizmeti vermektir.
Leyla Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Leyla Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz, şehir merkezine ve kampüse tek vasıta ile ulaşım imkanı sağlayan bir konumda bulunmaktadır. Hizmet ve olanaklarımızla güven, huzur ve başarının merkezi olmaya devam etmektedir.
Umuttepe Erkek Öğrenci Evi

Umuttepe Erkek Öğrenci Evi

Öğrenci evlerimiz Kampüslere 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak öncelikli hedefimizdir.
İzmit'teki 0-9 özel yurt listelendi. (0,04 saniye)