Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne yakın özel öğrenci yurtları arıyorsanız sizin için yararlı olabilecek bilgiler yazımızdadır. “Ankara yurtları” hakkında bilgi almak için Ankara Kız Yurtları ve Ankara Erkek Yurtları sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Hakkında

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, 1 Temmuz 2017 yılında sanat alanında akademik eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Günümüzde Çankaya’da Oran’daki tek yerleşkesinde eğitim faaliyetlerini yürütmektedir.

Çeşitli kültür ve spor tesisleri bulunan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin 4 fakültesi, 1 enstitüsü ve 1 meslek yüksekokulu ile eğitim vermektedir. Sanat ve Tasarım Fakültesi henüz eğitime başlamamıştır.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin Kendi Yurdu Var mı?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’ni kazanan öğrencilerin merak ettiği soruların başında kendi yurdu olup olmadığı gelmektedir. Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin toplam 280 yatak kapasiteli bir konukevi bulunmaktadır. Konukevindeki odaların özellikleri, adres, iletişim ve ücret gibi bilgilerine üniversitenin sitesinden ulaşabilirsiniz. Yurt başvuruları ilan edilen tarihlerde üniversitenin sitesinden yapılmaktadır.

Özel Piyano Kız Yurdu - Kolej ŞubesiÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme özel popüler seçim olarak gösterilir.
Özel Popüler
Uygun Fiyatlar Banyolu Suit OdalarMerkezi Konum Kahvaltı Ücretsiz

Güler yüzlü ve her daim öğrencilerinin rahatını düşünen kadrosuyla siz sevgili öğrenci ve velilerimize hizmet vermektedir.

Arina Kız Öğrenci YurduÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme özel popüler seçim olarak gösterilir.
Özel Popüler
Banyolu Suit Odalar Wi-Fi Ulaşıma Yakın, Merkezi Kahvaltı Ücretsiz

Arina Kız Öğrenci Yurdu bir Venüs Grup iştirakidir. Venüs Grup Ankara ve çevresinde sayısız projeye imza atmış; çok sayıda Rezidans ve Yurt işletmelerini; kalite standartlarını kriter alarak açılışa sunmuştur.

Özel Mine 3 Kız Öğrenci Yurdu Çankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme özel popüler seçim olarak gösterilir.
Özel Popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Kahvaltı Ücretsiz

Yurtlarımız ; özel öğrenci yurtları arasında, toplamda Ankara'nın en yüksek öğrenci kapasitesine sahip, yurdu olmakla beraber, çağdaş yönetim tarzıyla 2004 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Özel Bilim Kız Öğrenci YurduÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme öğrenci bildirimlerine hızlı cevap veriyor.
Özel Popüler
Banyolu Suit Odalar Kızılay'ın Merkezinde!YemekhaneUlaşıma çok yakın!

Ankara'nın merkezi Kızılay'da; 2020 yılında metro duraklarının kesişiminde açılan Bilim Kız Öğrenci Yurdu yeni dönem kayıtları uygun fiyatlarla başlamıştır.

Cebeci Loft Kız Öğrenci EviÇankaya, Ankara
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
YF Özel İndirimi! Wi-Fi Ulaşıma yakın & Merkezi Kahvaltı & Akşam Yemeği

Ankara Hukuk Fakültesine 750 metre mesafede, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil; deneyimli personelleri ve konforlu odaları ile hizmet vermektedir. İşletme YurtlarFiyatlar.com öğrencilerine ek indirim yapmaktadır.

Yurt Akademi Kızılay Erkek ŞubesiÇankaya, Ankara
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Ücretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Yurt Akademi Erkek Öğrenci Yurdu; merkez konumda, güvenilir, huzurlu bir yurt ortamı sağlamaktadır. Öğrenci memnuniyetini ön planda tutan "Yurt Akademi" uygun fiyatları ve 1-2-3-4 ve 5 kişilik oda seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Ankara Özel Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu Çankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Kahvaltı Ücretsiz

Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi kampüslerine çok yakındır. Tamamen yenilenmiş binasında otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermektedir.

Academia Inn Kız RezidansıÇankaya, Ankara
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Banyolu Suit Odalar  Lüks Otel Konforunda Ankara'nın Merkezinde

Yüksek standartlarda çağdaş, güvenli, konforlu bir yaşam. Hepsi Academia inn’de sizi bekliyor. Başarılı bir eğitim hayatı için tüm motivasyonları içinde barındıran bu sosyal yaşam imkanlarından siz de yararlanın!

Konak Erkek Öğrenci YurduÇankaya, Ankara

Odalar detaylı tanıtılıyor.

Çok popüler
Açık Büfe Kahvaltı & Akşam YemeğiWi-Fi Ulaşıma yakın & Merkezi Konumda

Ankara'nın sevilen semti Emek'te, Gazi Üniversitesine ve Ankara Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunmakta olup, diğer üniversitelere tek vasıtayla ulaşım imkanı sağlamaktadır. (Bahçelievler metro istasyonunun yanında)

Yurt Anka Erkek Yurdu - Cebeci ŞubeÇankaya, Ankara

Odalar detaylı tanıtılıyor.

Çok popüler
Banyolu Geniş Odalar Ulaşıma yakın, MerkeziAçık Büfe Kahvaltı & Akşam Yemeği

Anka Erkek Öğrenci Yurtları, Ankara Kızılay’da Meşale Grup Yapı Ticaret A.Ş. tarafından yüksek öğrenim öğrencilerine otel konforunda konaklama, rahat ders çalışma ortamları ve geniş sosyal alanlar sunmaktadır.

0-21 özel yurt listelendi. (0 saniye)

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne Yakın Özel Yurtlar

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne yakın özel öğrenci yurtları arıyorsanız Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Yerleşkesi’ne yakın yurtları ve yurt fiyatlarını yazımızda inceledik.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Yerleşkesi’ne Yakın Yurtlar

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin Müzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, İcra Sanatları Fakültesi ya da Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi’ni kazandıysanız üniversitenin yerleşkesinin bulunduğu Çankaya’da öğrenim göreceksiniz. İlçenin Oran semtinde bulunan üniversite yerleşkesinin çevresinde otobüs ve dolmuş durakları bulunmaktadır. Yolda çok fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız öncelikli tercihinizin Çankaya Öğrenci Yurtları ya da Kızılay Öğrenci Yurtları olmasını öneririz.

Çankaya Yurtları ve Yurt Fiyatları

Barınma amacıyla Çankaya KYK Yurtları, Çankaya Özel Yurtlar ve Çankaya Apartlar üniversite öğrencilerinin öncelikli tercihlerindendir. Çankaya’da KYK Yurtları özel yurtlardan daha uygun fiyatlı olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Bununla birlikte odalarda kalan öğrenci sayısının fazlalığı öğrencilerin Çankaya özel öğrenci yurtlarını ve Çankaya apartlarını da seçmelerine neden olmaktadır.

Çankaya KYK Kız Yurtları ve Çankaya KYK Erkek Yurtları

Çankaya’da Cebeci Erkek Yurdu, Tahsin Banguoğlu Yurdu, Mahmut Nedim Zapçı Yurdu, Yenişehir Yurdu, Nenehatun Yurdu, Emine Şerife Hanım Öğrenci Yurdu, Osman Tan Öğrenci Yurdu ve Beytepe Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam 8 tane KYK yurdu bulunmaktadır. KYK Yurtlarını tercih etmek isteyen öğrenciler GSB’nin dönem başında belirlediği tarihlerde e-Devlet üzerinden başvuru yapabilmektedir.

Çankaya Özel Öğrenci Yurdu

Yaşamak için insanların çokça tercih ettiği Çankaya ilçesi birçok üniversite yerleşkesi bulunduğundan çok sayıda özel yurda ev sahipliği yapmaktadır. "Çankaya Kız Yurdu" ve "Çankaya Erkek Yurdu" arayan öğrenciler öncelikle yerleşkelerine yakın yurtları seçmektedir. Çankaya yurtlarını araştıran öğrencilerin en çok merak ettiği konular yurtla üniversite arasındaki uzaklık, yurttaki güvenlik hizmeti ve yurt fiyatı olmaktadır.

Çankaya Yurt Fiyatları

Çankaya yurt fiyatları odalardaki kişi sayısına, yurdun konumuna ve sunulan olanaklara göre değişiklik göstermektedir. Yerleşkelerin yakınındaki yurtlar yerleşkelerden uzak yurtlara göre genellikle daha pahalı olmaktadır. 2024 Bahar döneminde Çankaya yurt fiyatları aylık 5.000 TL ile 26.000 TL arasında değişmektedir. 4-6 kişilik oda fiyatları 5.000 TL’den başlamaktayken tek kişilik odalar yaklaşık 26.000 TL’dir. "Çankaya Kız Yurtları" ve "Çankaya Erkek Yurtları" arıyorsanız Çankaya Özel Öğrenci Yurtları yerleşke seçimi yaparak yurt özellikleri ve oda bilgilerini inceleyebilir, ücretsiz SMS sistemimiz sayesinde bölgedeki yurt fiyatlarını öğrenebilirsiniz.