Çankaya Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar

Çankaya Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Çankaya Üniversitesi’ne yakın özel öğrenci yurtları arıyorsanız sizin için yararlı olabilecek bilgiler yazımızdadır. “Ankara yurtları” hakkında bilgi almak için Ankara Kız Yurtları ve Ankara Erkek Yurtları sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Çankaya Üniversitesi Hakkında

Çankaya Üniversitesi Sıtkı Alp Eğitim Vakfı tarafından 9 Temmuz 1997’de kurulmuştur. Bazı bölümleri dışında %100 İngilizce eğitim veren Çankaya Üniversitesi 2 yerleşkede eğitim faaliyetlerini yürütmektedir:

• Merkez Yerleşke
• Balgat Yerleşkesi

Çankaya Üniversitesi bünyesinde 5 fakülte, 2 meslek yüksekokulu ve 2 enstitü bulunmaktadır. Ayrıca spor tesisleri de bulunmaktadır.

Çankaya Üniversitesi’nin Kendi Yurdu Var mı?

Çankaya Üniversitesi’ni kazanan öğrencilerin merak ettiği soruların başında kendi yurdu olup olmadığı gelmektedir. Çankaya Üniversitesi Merkez Yerleşke’de toplam 168 kişi kapasiteli kız ve erkek öğrencilerin hizmetine sunulmuş yurtları bulunmaktadır. Ayrıca Balgat Yerleşkesi’nde 70 oda kapasiteli Özel Petek Kız Öğrenci Evi vardır.

Yurtların oda özellikleri, adres, telefon numarası ve ücret gibi bilgilerine üniversitenin sitesinden ulaşabilirsiniz. Yurt başvuruları ilan edilen tarihlerde üniversitenin sitesinden yapılmaktadır.

Özel Piyano Kız Yurdu - Kolej ŞubesiÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme özel popüler seçim olarak gösterilir.
Özel Popüler
Uygun Fiyatlar Banyolu Suit OdalarMerkezi Konum Kahvaltı Ücretsiz

Güler yüzlü ve her daim öğrencilerinin rahatını düşünen kadrosuyla siz sevgili öğrenci ve velilerimize hizmet vermektedir.

YILLIK TL 3250.00 - 7250.00
Arina Kız Öğrenci YurduÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme özel popüler seçim olarak gösterilir.
Özel Popüler
Banyolu Suit Odalar Wi-Fi Ulaşıma Yakın, Merkezi Kahvaltı Ücretsiz

Arina Kız Öğrenci Yurdu bir Venüs Grup iştirakidir. Venüs Grup Ankara ve çevresinde sayısız projeye imza atmış; çok sayıda Rezidans ve Yurt işletmelerini; kalite standartlarını kriter alarak açılışa sunmuştur.

Özel Eylül Kız Öğrenci ResidenceÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Banyolu Suit Odalar Wi-Fi Merkezi Konum Ücretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Baba evi kadar güvenli, anne eli kadar şefkatli, huzurun konforun Ankaradaki adresi olan Özel Eylül Kız Öğrenci Residence, öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek modern, rahat, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamaktadır.

Alkın Kız Öğrenci Yurdu - EmekÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Kahvaltı Ücretsiz & Akşam Yemeği

Modern, kaliteli, disiplinli hizmet anlayışı, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü yönetim kadrosuyla 2000 yılında bugüne aynı çizgide hizmet vermektedir.

Pozitif Suites Kız Yaşam MerkeziEtimesgut, Ankara
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Banyolu Suit Odalar  Başkent Üniversitesine Yürüme Mesafesinde Hobi Mutfağı

4 yıldızlı otel konseptinde! Başkent üniversitesi yürüme mesafesinde Çankaya, Atılım, Odtü ve Hacettepe tek vesait. Ücretsiz servis, açık büfe kahvaltı, lüx akşam yemeği. Kapalı havuz, fitness salonu.

Özel Cebeci Gardenya Kız Öğrenci YurduÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Öne Çıkan Yurtlar Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Ücretsiz Kahvaltı

Ankara üniversite eğitiminin merkezi konumundaki Cebeci semtinde, farklı anlayış, büyük yenilikler ve en iyi hizmet garantisiyle siz değerli öğrencilerimizin hizmetinizdeyiz.

Özel Güneş Erkek Öğrenci Yurdu Çankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Banyolu Suit Odalar Wi-Fi Merkezi Konum  Ücretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Özel Güneş Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek konfora sahip, modern, rahat, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamaktadır..

Özel Kurtuluş Kız Öğrenci YurduÇankaya, Ankara
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Ulaşıma yakın Fitness Odalarda TvÜcretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Yurdumuzda öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülmüş olup kurumumuzda; revir, market, kuaför, spor salonu, kırtasiye, sinema salonu, etüt odası, çamaşırhane, ütü odası, kafeterya, teras hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ankara Duru Kız Öğrenci Yurtları Çankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Banyolu Suit Odalar Wi-Fi Merkezi Konum  Ücretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Öğrencilerimizin konforunu, huzurunu ve mutluluğunu ön planda tutan bir anlayışla projesi hazırlanmış ve yönetim çalışan kadromuz da bu doğrultuda büyük bir titizlikle seçilmiştir.

Alkın Kız Öğrenci Yurdu - BahçelievlerÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Banyolu Suit Odalar Ücretsiz Servis Odalarda Tv Etüd Salonu

Ankara Bahçelievler'de En Köklü Özel Kız Yurtları olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin rahat, güvenli ve konforlu bir ortamda olabilmeleri için tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmektedir.

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu
2 oda tipi 27,06 km
Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu
Maltepe Mah. Onur Sokak No:4

Yurdumuzun şehir merkezinde, Ankaray Demirtepe metro istasyonuna 50 metre mesafede olması sebebiyle şehrin her yerine kolay ve kısa sürede ulaşım imkanı Ferah, sessiz ve temiz yatakhaneler Elbise, valiz ve kitap dolapları. Kombili ısınma ve 24 saat sıcak su. Su kesintileri için 20 tonluk su deposu. Çamaşırhane (yıkama, kurutma makineleri ve ütü odası). Katlara telefon bağlantısı. Kondisyon salonu. Masa tenisi odası. Sosyal ve kültürel faaliyetler. Giriş ve çevre güvenliği. Öğrencilerin 24 saat danışabilecekleri rehber, psikolojik danışmanlar ve gece sorumlusu. Revir

Çankaya Öğrenci Yurtları, Çankaya Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar
Özel Evin Erkek Öğrenci Yurdu
4 oda tipi 25,37 km
Özel Evin Erkek Öğrenci Yurdu
Emek Mahallesi Kazakistan Cad. No:42

Zemin etüdleri yapılmış güvenilir ve sağlam binasıyla, yeni eğitim ve ögretim yılında sizlere ailenizden uzak geçecek zamanınızda kendi eviniz kadar sıcak bir ortam sunacaktır. Konfor, huzur ile tecrübenin buluştuğu yerde sizi evinize bekliyoruz.

Çankaya Öğrenci Yurtları, Çankaya Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar
0-23 özel yurt listelendi. (0,03 saniye)

Çankaya Üniversitesi’ne Yakın Özel Yurtlar

Çankaya Üniversitesi’ne yakın özel öğrenci yurtları arıyorsanız öncelikle bölümünüzde zorunlu hazırlık programı olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Eğer hazırlık okuyacaksınız en az bir yıl Etimesgut’taki Merkez Yerleşke’de öğrenim göreceksiniz. Çankaya Üniversitesi’nin yerleşkelerine yakın yurtları ve yurt fiyatlarını yazımızda inceledik.

Merkez Yerleşke’ye Yakın Yurtlar

Çankaya Üniversitesi’nin Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni kazandıysanız Merkez Yerleşke’de öğrenim göreceksiniz. Etimesgut ilçesine bağlı olan Merkez Yerleşkenin çevresinde otobüs ve dolmuş durakları gibi ulaşım olanakları bulunmaktadır. Ayrıca Metro’nun Koru istasyonundan otobüsle aktarma yaparak yerleşkeye ulaşabilirsiniz. Yolda çok fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız öncelikli tercihinizin Etimesgut Öğrenci Yurtları ya da Çankaya Öğrenci Yurtları olmasını öneririz.

Etimesgut Yurtları ve Yurt Fiyatları

Üniversite öğrencilerinin barınmak için öncelikli tercihleri Etimesgut KYK Yurtları, Etimesgut Özel Yurtlar ve Etimesgut Apartlarıdır. Fiyatları uygun olduğundan Etimesgut’taki KYK Yurtları özel yurtlardan daha çok tercih edilmektedir. Bununla birlikte odalarda kalan öğrenci sayısının fazlalığı öğrencilerin Etimesgut özel öğrenci yurtlarını ve Etimesgut apartlarını da seçmelerine neden olmaktadır.

Etimesgut KYK Kız Yurtları ve Etimesgut KYK Erkek Yurtları

Etimesgut’taki tek KYK yurdu Bağlıca Öğrenci Yurdu’dur. Etimesgut’a yakın olduğu için Yenimahalle ya da Çankaya’daki KYK yurtları da tercih edilebilmektedir. KYK Yurtlarını tercih etmek isteyen öğrenciler GSB’nin dönem başında belirlediği tarihlerde e-Devlet üzerinden başvuru yapabilmektedir.

Etimesgut Özel Öğrenci Yurdu

Gelişmekte olan Etimesgut ilçesi bazı üniversitelerin yerleşkelerinin bulunması nedeniyle insanların yaşamak için tercih ettiği yerler arasındadır. Bu nedenle birçok yurda da ev sahipliği yapmaktadır. "Etimesgut Kız Yurdu" ve "Etimesgut Erkek Yurdu" arayışında olan öğrenciler öncelikle yerleşkelerine yakın yurtları seçmektedir. Etimesgut yurtlarını araştıran öğrencilerin en çok merak ettiği konular yurdun üniversiteye yakınlığı, yurtla şehir merkezi arasındaki ulaşım ve yurt fiyatlarıdır.

Etimesgut Yurt Fiyatları

Etimesgut yurt fiyatları yurdun konumuna, yurt özelliklerine ve odalardaki kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Yerleşkelere yakın yurtlar uzak yurtlara göre genellikle daha pahalı olmaktadır. 2023 yılı Etimesgut yurt fiyatları 42.000 TL ile 58.000 TL arasında değişmektedir. 4-6 kişilik oda fiyatları 4.200 TL’den başlamaktayken tek kişilik odaların fiyatları yaklaşık 5.800 TL’dir. "Etimesgut Kız Yurtları" ve "Etimesgut Erkek Yurtları" arıyorsanız Etimesgut Özel Öğrenci Yurtları yerleşke seçerek yurt özellikleriyle oda bilgilerini inceleyebilir, ücretsiz SMS sistemimizden yararlanarak bölgedeki yurt fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Balgat Yerleşkesi’ne Yakın Yurtlar

Çankaya Üniversitesi’nin yüksek lisans düzeyinde eğitim verilen Fen Bilimleri Enstitüsü ile Sosyal Bilimler Enstitüsü Balgat Yerleşkesi’nde bulunmaktadır. Bu yerleşke Çankaya’ya bağlıdır. Eskişehir Yolu’nun güneyinde yer alan yerleşkenin çevresinde Metro’nun MTA istasyonu ile otobüs ve dolmuş durakları bulunmaktadır. Yolda çok fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız öncelikli tercihinizin Çankaya Öğrenci Yurtları ya da Yenimahalle Öğrenci Yurtları olmasını öneririz.

Çankaya Yurtları ve Yurt Fiyatları

Üniversite öğrencileri Çankaya KYK Yurtları, Çankaya Özel Yurtlar ve Çankaya Apartları barınma için öncelikli tercihleri arasındadır. Çankaya’daki daha uygun fiyatlı olan KYK Yurtları özel yurtlardan daha çok tercih edilmektedir. Bununla birlikte odalarda yatak sayısının fazla olması öğrencilerin Çankaya özel öğrenci yurtlarını ve Çankaya apartlarını da seçmelerine neden olmaktadır.

Çankaya KYK Kız Yurtları ve Çankaya KYK Erkek Yurtları

Çankaya’daki KYK yurtları 8 tanedir. Bunlar; Cebeci Erkek Yurdu, Tahsin Banguoğlu Yurdu, Mahmut Nedim Zapçı Yurdu, Yenişehir Yurdu, Nenehatun Yurdu, Emine Şerife Hanım Öğrenci Yurdu, Osman Tan Öğrenci Yurdu ve Beytepe Öğrenci Yurdu’dur. KYK Yurtlarını tercih etmek isteyen öğrenciler GSB’nin dönem başında belirlediği tarihlerde e-Devlet üzerinden başvuru yapabilmektedir.

Çankaya Özel Öğrenci Yurdu

Çankaya ilçesi birçok üniversitenin yerleşkesi bulunması ve merkez ilçe olması nedeniyle çok sayıda yurda ev sahipliği yapmaktadır. "Çankaya Kız Yurdu" ve "Çankaya Erkek Yurdu" arayan öğrenciler öncelikle yerleşkelerine yakın konumlardaki yurtları seçmektedir. Çankaya yurtlarını araştıran öğrencilerin en çok merak ettiği konular kalacakları yurtla üniversite arası uzaklık, yurt olanakları ve yurt fiyatı olmaktadır.

Çankaya Yurt Fiyatları

Çankaya yurt fiyatları odalardaki kişi sayısı başta olmak üzere yurdun konumu, yurttaki olanaklar ve oda özelliklerine göre değişmektedir. Yerleşkelere yakın yurtlar uzak yurtlara göre genellikle daha pahalı olmaktadır. 2023 yılı Çankaya yurt fiyatları 17.000 TL ile 96.000 TL arasında değişmektedir. 4-6 kişilik oda fiyatları 1.700 TL’den başlamaktayken tek kişilik odalar yaklaşık 9.600 TL’dir. "Çankaya Kız Yurtları" ve "Çankaya Erkek Yurtları" arıyorsanız yerleşke seçimi yaparak Çankaya Özel Öğrenci Yurtları arasından yurt özelliklerini ve oda bilgilerini inceleyebilir, ücretsiz SMS sistemimizi kullanarak bölgedeki yurt fiyatlarını öğrenebilirsiniz.