Ostim Teknik Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar

Ostim Teknik Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Ostim Teknik Üniversitesi’ne yakın özel öğrenci yurtları arıyorsanız sizin için yararlı olabilecek bilgiler yazımızdadır. “Ankara yurtları” hakkında bilgi almak için Ankara Kız Yurtları ve Ankara Erkek Yurtları sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ostim Teknik Üniversitesi Hakkında

Ostim Teknik Üniversitesi Ostim Vakfı tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Sanayi üniversitesi olarak nitelenen Ostim Teknik Üniversitesi 2 yerleşkede eğitim faaliyetlerini yürütmektedir:

• Ostim Teknik Üniversitesi Yerleşkesi
• Eryaman Yerleşkesi

Ostim Teknik Üniversitesi’nin 3 fakültesi, 1 meslek yüksekokulu ve 2 enstitüsü bulunmaktadır.

Ostim Teknik Üniversitesi’nin Kendi Yurdu Var mı? 

Ostim Teknik Üniversitesi’ni kazanan öğrencilerin merak ettiği soruların başında kendi yurdu olup olmadığı gelmektedir. Ostim Teknik Üniversitesi’nin kendi yurdu bulunmamakla birlikte yerleşkelerinin çevresinde çok sayıda özel yurt bulunmaktadır.

Arina Kız Öğrenci YurduÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme özel popüler seçim olarak gösterilir.
Özel Popüler
Banyolu Suit Odalar Wi-Fi Ulaşıma Yakın, Merkezi Kahvaltı Ücretsiz

Arina Kız Öğrenci Yurdu bir Venüs Grup iştirakidir. Venüs Grup Ankara ve çevresinde sayısız projeye imza atmış; çok sayıda Rezidans ve Yurt işletmelerini; kalite standartlarını kriter alarak açılışa sunmuştur.

Özel Mine 3 Kız Öğrenci Yurdu Çankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme özel popüler seçim olarak gösterilir.
Özel Popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Kahvaltı Ücretsiz

Yurtlarımız ; özel öğrenci yurtları arasında, toplamda Ankara'nın en yüksek öğrenci kapasitesine sahip, yurdu olmakla beraber, çağdaş yönetim tarzıyla 2004 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Ankara Özel Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu Çankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok popüler
Wi-Fi Ulaşıma yakın Merkezi konum Kahvaltı Ücretsiz

Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi kampüslerine çok yakındır. Tamamen yenilenmiş binasında otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermektedir.

Nar Kız Öğrenci YurduÇankaya, Ankara
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Çok Popüler
Klimalı Banyolu Suit Odalar  Ücretsiz Kahvaltı ve Akşam Yemeği Merkezi Konum

Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesi'nin tam karşısındadır. 80 kişilik, günlük olarak dezenfekte edilen hijyenik bir yurttur. Organik malzemelerden yapılan yemekleri ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

Özel Piyano Kız Yurdu - Kızılay ŞubesiÇankaya, Ankara
Bu işletme tarafımızdan ziyaret edilmiştir.
Odalar detaylı tanıtılıyor.
Bu işletme özel popüler seçim olarak gösterilir.
Özel Popüler Seçim
Ücretsiz Açık Büfe Kahvaltı Fitness, Sauna Ücretsiz Servis Akşam Yemeği

Yurdumuz kız öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiş modern, sıcak, samimi, güler yüzlü, güvenilir kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Konak Erkek Öğrenci YurduÇankaya, Ankara

Odalar detaylı tanıtılıyor.

Çok popüler
Açık Büfe Kahvaltı & Akşam YemeğiWi-Fi Ulaşıma yakın & Merkezi Konumda

Ankara'nın sevilen semti Emek'te, Gazi Üniversitesine ve Ankara Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunmakta olup, diğer üniversitelere tek vasıtayla ulaşım imkanı sağlamaktadır. (Bahçelievler metro istasyonunun yanında)

0-16 özel yurt listelendi. (0 saniye)

Ostim Teknik Üniversitesi’ne Yakın Özel Yurtlar

Ostim Teknik Üniversitesi’ne yakın özel öğrenci yurtları arıyorsanız öncelikle bölümünüzde zorunlu hazırlık programı olup olmadığını öğrenerek başlayalım. Eğer hazırlık okuyacaksınız en az bir yıl Etimesgut’taki Eryaman Yerleşkesi’nde öğrenim göreceksiniz. Ostim Teknik Üniversitesi’nin yerleşkelerine yakın yurtları ve yurt fiyatlarını yazımızda inceledik.

Ostim Teknik Üniversitesi Yerleşkesi’ne Yakın Yurtlar

Ostim Teknik Üniversitesi’nin Mühendislik Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni kazandıysanız Ostim Teknik Üniversitesi Yerleşkesi’nde öğrenim göreceksiniz. Bu yerleşke Yenimahalle ilçesine bağlıdır. İlçenin Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan yerleşkenin çevresinde Metro’nun Ostim istasyonu ile otobüs ve dolmuş durakları bulunmaktadır. Yolda çok fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız öncelikli tercihinizin Yenimahalle Öğrenci Yurtları ya da Ostim Öğrenci Yurtları olmasını öneririz.

Yenimahalle Yurtları ve Yurt Fiyatları

Yenimahalle KYK Yurtları, Yenimahalle Özel Yurtlar ve Yenimahalle Apartlar üniversite öğrencilerinin barınma için öncelikli tercihlerindendir. Özel yurtlardan daha uygun fiyatlı olan Yenimahalle’deki KYK Yurtları daha çok tercih edilmekle birlikte odalarda yatak sayısının fazlalığı öğrencilerin Yenimahalle özel öğrenci yurtlarını ve Yenimahalle apartlarını da seçmelerine neden olmaktadır.

Yenimahalle KYK Kız Yurtları ve Yenimahalle KYK Erkek Yurtları

Yenimahalle’deki KYK yurtları: Mehmet Akif Yurdu, Gazi Yurdu, Hacı Ömer Sabancı Yurdu, Zübeyde Hanım Yurdu, Beştepe Yurdu ve Yenimahalle Öğrenci Yurdu’dur. Bu 6 KYK yurdu arasından tercih yapmak isteyen öğrenciler GSB’nin dönem başında belirlediği tarihlerde e-Devlet üzerinden başvuru yapabilmektedir.

Yenimahalle Özel Öğrenci Yurdu

Yenimahalle ilçesi çok sayıda üniversite yerleşkesi bulunması ve Çankaya’ya yakın olması nedeniyle çok sayıda özel yurda ev sahipliği yapmaktadır. "Yenimahalle Kız Yurdu" ve "Yenimahalle Erkek Yurdu" arayışında olan öğrenciler öncelikle yerleşkelerine yakın yurtları seçmektedir. Yenimahalle yurtlarını araştıran öğrencilerin en çok merak ettiği konular yurt çevresinin güvenliği, yurdun ulaşım olanakları ve yurt fiyatı olmaktadır.

Yenimahalle Yurt Fiyatları

Yenimahalle yurt fiyatları yurt özellikleri, yurdun bulunduğu konum ve en önemlisi de seçeceğiniz odanın kaç kişilik olduğuna göre değişmektedir. Yerleşkelere yakın yurtlar uzak yurtlara göre genellikle daha pahalı olmaktadır. 2024 Bahar döneminde Yenimahalle yurt fiyatları aylık 6.000 TL ile 14.000 TL arasında değişmektedir. "Yenimahalle Kız Yurtları" ve "Yenimahalle Erkek Yurtları" arıyorsanız Yenimahalle Özel Öğrenci Yurtları yerleşkenizi seçerek yurt özelliklerini ve oda bilgilerini inceleyebilir, ücretsiz SMS sistemimizi kullanarak bölgedeki yurt fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Eryaman Yerleşkesi’ne Yakın Yurtlar

Ostim Teknik Üniversitesi’nin Yabancı Diller Bölümü’ne devam edecekseniz Eryaman Yerleşkesi’nde öğrenim göreceksiniz. Etimesgut ilçesine bağlı olan Eryaman Yerleşkesi’nin çevresinde Metro’nun Eryaman 1-2 istasyonu ile otobüs ve dolmuş durakları gibi ulaşım olanakları bulunmaktadır. Yolda çok fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız öncelikli tercihinizin Etimesgut Öğrenci Yurtları ya da Yenimahalle Öğrenci Yurtları olmasını öneririz.

Etimesgut Yurtları ve Yurt Fiyatları

Üniversite öğrencilerinin barınmak amacıyla öncelikli tercihleri Etimesgut KYK Yurtları, Etimesgut Özel Yurtlar ve Etimesgut Apartlarıdır. Etimesgut’taki KYK Yurtları özel yurtlardan daha uygun fiyatlı olduklarından daha çok tercih edilmektedir. Bununla birlikte odalarda kalan öğrenci sayısının fazlalığı öğrencilerin Etimesgut özel öğrenci yurtlarını ve Etimesgut apartlarını da seçmelerine neden olmaktadır.

Etimesgut KYK Kız Yurtları ve Etimesgut KYK Erkek Yurtları

Etimesgut’taki Bağlıca Öğrenci Yurdu bu ilçedeki tek KYK yurdudur. Etimesgut’a yakın olduğu için Yenimahalle ya da Çankaya’daki KYK yurtları da tercih edilebilmektedir. KYK Yurtlarını tercih etmek isteyen öğrenciler GSB’nin dönem başında belirlediği tarihlerde e-Devlet üzerinden başvuru yapabilmektedir.

Etimesgut Özel Öğrenci Yurdu

Etimesgut ilçesi bazı üniversitelerin yerleşkelerinin bulunması nedeniyle birçok yurda ev sahipliği yapmaktadır. "Etimesgut Kız Yurdu" ve "Etimesgut Erkek Yurdu" arayışında olan öğrenciler öncelikle yerleşkelerine yakın yurtları seçmektedir. Etimesgut yurtlarını araştıran öğrencilerin en çok merak ettiği konular yurdun üniversiteye yakınlığı, yurdun ulaşım olanakları ve yurt fiyatlarıdır.

Etimesgut Yurt Fiyatları

Etimesgut yurt fiyatları yurdun konumuna, öğrencilere sunulan olanaklara ve odalardaki kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Yerleşkelere yakın yurtlar uzak yurtlara göre genellikle daha pahalı olmaktadır. 2024 Bahar döneminde Etimesgut yurt fiyatları aylık 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. "Etimesgut Kız Yurtları" ve "Etimesgut Erkek Yurtları" arıyorsanız Etimesgut Özel Öğrenci Yurtları yerleşke seçerek yurt özellikleriyle oda bilgilerini inceleyebilir, ücretsiz SMS sistemimizden yararlanarak bölgedeki yurt fiyatlarını öğrenebilirsiniz.